Sakarya MTB Cup Lõika hinge

Rahvusvaheline mägijalgrattamäng Sakarya MTB karika esimene päev toimus päevalille jalgratta orus, kus osales 30 riik ja rohkem kui 150i sportlased. Venemaa jalgrattur Timofei Ivanov, kes võistles Elite Men kategoorias, võitis kuldmedali; Pronksmedali võitis Salcano Sakarya Metropolitan Belediyespor'un sportlane Anton Sintsov. Noorte meeste kategoorias oli võitja Büyükşehir Belediyespor Cycling Team sportlane Halil İbrahim Doğan.

Sakarya MTB Cup, mida võõrustas Sakarya Metropolitan Municipality Sakarya eesistumise egiidi all, algas Päevalille jalgratta orus teemaga „Puhas maailma pedaal”. Võistluste algust teeb noorte- ja spordiminister Mehmet Kasapoğlu; Korraldaja Irfan Balkanlıoğlu, suurlinnapiirkonna linnapea Zeki Toçoğlu, AK partei asetäitja Çiğdem Erdoğan Atabek, Kenan Sofuoğlu, AK partei provintsi esimees Fevzi Kılıç, jalgrattaföderatsiooni president Erol Küçükbakırcı, jalgratturid ja paljud vaatajad. Alates Elite Women kategooriast jätkusid võistlused noorte meeste, noorte naiste ja eliitmeeste võistlustega.

Noored mehed suurlinnas
Sloveenia Blaza Pıntaric võitis tiitli Elite Women kategoorias. Noorte meeste kategoorias tegi auhinna Halcano İbrahim Doğan, sportlane Salcano Sakarya Büyükşehir Belediyespor Cycling Teamist. Okan Aydoğan sai noortel meestel 3i. Pärast võistlust, Halil İbrahim Doğan ütles, Yar tahaksin tänada neid, kes panustasid organisatsiooni. Kiire kursus. Meil on 2019 X-s suured eesmärgid. Okan Aydoğan tänas rajatist ja õnnitles kõiki võistlejaid. Meistrite kategoorias olid noored naised üksikud.

Suur põnevus Elite meestel
President Zeki Toçoğlu'nun algab ja elab 150i riigis Sakarya MTB Cup Elite Men rass peatas hinge. 6i etappide võistlustel oli Timofei Ivanov kuldmedali omanik. Martins Blumsi hõbemedali võitis linnapea Zeki Toçoglu; pronksmedali omanikuks on Salcano Sakarya Metropolitan Belediyespor sportlane Anton Sintsov. Pärast auhinnatseremooniat avati 15is veehooldus tuhat inimesteni jõudmiseks.

Suurepärane rada
Pärast meistrivõistluse meister Timofei Ivanovit võitis meistrivõistlust, ta väljendas oma õnne ja ütles: i Tänan neid, kes meid siia kutsusid. Suurepärane kursus, suurepärane organisatsioon. Ma leidsin selle väga hea ja tänan teid väga