Salcano Sakarya, meeskonna meister Grand Prix Erciyes ja Tour of Kayseri tšempionil

kayseride meeskonna meister suurlinn

20-22 Septembris tuli võistkonna meistriteks Grand Prix Erciyes ja Tour of Kayseri races, mida korraldasid Kayseri ja Salcano Sakarya Metropolitan Cycling Team.

Salcano Sakarya linnaosa jalgrattaspordi meeskond osales septembri 20-22 vahel Kayseri korraldatud Grand Prix Erciyes ja Tour of Kayseri võistlustel. Kahepäevastel võistlustel võitsid suurlinnade sportlased saavutatud kraadidega Salcano Sakarya Metropolitan Cycling Team'i ja saavutasid esikoha.

Pealinna sportlased

Onur Balkan võitis 10 kilomeetri Grand Prix Erciyesi võistlusel teise koha 83 riigi sportlaste 144 osavõtul ja Ahmet Örken saavutas kolmanda koha. 21-22 Septembris peetud Kayseri võistluste 133 kilomeetri esimesel etapil kohtus suurlinna sportlane Ahmet Örken. Üks suurlinna sportlasi Onur Balkan läbis 152 kilomeetri teise etapi, Oğuzhan Tiryaki aga teise koha. Nende tulemustega võitis Sakarya Metropolitan Cycling Team võistkonna esikoha. Noorte- ja sporditeenuste osakonna avalduses “õnnitles 20-22 meie sportlasi, kes võitsid septembrikuus Kayseri korraldatud Grand Prix Erciyes ja Tour of Kayseri võistlused ning õnnitlesid meie sportlasi ja soovivad neile jätkuvat edu” ta anti.