Algavad Erciyesi maantee- ja maastikurattavõistlused

Algavad Erciyesi maantee- ja maastikurattavõistlused
Algavad Erciyesi maantee- ja maastikurattavõistlused

Rahvusvaheline jalgrattaliit, mis sisaldab kalendris 32 rahvusvahelist maantee- ja maastikurattasõitu, toimub 3. septembril Erciyes'is 11. oktoobrist, millest sai Türgis Kayseris rattaspordi keskus. Organisatsioon on 40 päeva jooksul meisterpedaalide võitluse tunnistajaks.


Rahvusvahelise jalgrattaliidu UCI (Union Cycliste Internationale) ja Türgi jalgrattaliidu koostöö ning Devel Municipality Sports A. korraldatud Erciyes International Road and Mountain Bike Racing, Kayseri Metropolitan Municipality, Erciyes Inc., Erciyes High Altitude Sports Tourism Association, Velo Erciyes RATE arendusagentuur. Ş viiakse ellu Kayseri Transportation Inc., provintsi tervishoiu direktoraadi ning avalike asutuste ja organisatsioonide toel.

Ajavahemikus 3. september kuni 11. oktoober peetakse Kayseris 12 rahvusvahelist jalgrattavõistlust, sealhulgas 2 rahvusvahelist maanteerattavõistlust, 20 allamäge ja 32 mägirattasõitu. Erciyes paneb rattaringkonnas oma jälje korraldades maailma kõige rohkem rahvusvahelisi võistlusi.

Türgi Erciyesi kõrgmäestikulaagrid ja rattavõistlused üle kogu maailma, sealhulgas teised USA, Itaalia, Hispaania, Venemaa, Belgia, Ukraina, Hiina, Aserbaidžaan, Kuveit, jalgrattameeskond osaleb Colombiast. Erciyes võistlustel osaleb 90 mees- ja 55 naissportlast.

Organisatsioon toimub Melikgazi, Talase, Kocasinani, Develi, Yahyalı, Hacılari, Yeşilhisari, Felahiye, Özvatani ja Tomarza linnaosade marsruutidel, eriti Kayseri kesklinnas, ning esiplaanile tuuakse linna ajaloolised ja looduslikud iludused. Erciyese rattapargi radadel toimuvad maastikuratta- ja allamägejooksud.

Kroonaviiruse epideemia tõttu sadade võidusõiduorganisatsioonide tühistamine kogu maailmas suunas kõigi professionaalsete rattatiimide pilgu Kayseri Erciyesi mäele. Majutus 2.200 meetri kõrgusel, teede kvaliteet ja mitmekesisus, mäe lähedus lennujaamale, võimalus lennata otse paljudest punktidest, eriti Euroopast, kliima, kvaliteetne teenus võrreldes Euroopa rivaalmägedega ja meie riigi viisavabadus paljudest riikidest panevad piirkonna esiplaanile.

Enne võistlusi Erciyes MagaSaray hotellis peetud pressikonverentsile; Türgi jalgrattaliidu president Erol Küçükbakırc, Kayseri Erciyes Inc. esimees Dr. Osalesid Murat Cahid CINGI, ORANi arendusagentuuri peasekretär Ahmet Emin KİLCİ, noorte- ja spordiprovintside direktor Murat ESKİCİ ning VELO Erciyese korraldaja Mustafa Kemal CANFEDAİ.

Nentides, et Erciyes pole mitte ainult talve- ja suusaspordikeskus, vaid ka jalgrattaspordis maailma parimate seas, ütles Erciyes A.Ş juhatuse esimees dr. Murat Cahid Cıngı „Teate, et meie Kayseri pealinna omavalitsuse investeeringud Erciyesesse jätkuvad suures tempos. Hakkasime Erciyesi üldplaani vilju nägema mitte ainult talvel ja suusaturismis, vaid ka kõigis spordiharudes. Alates asutamise päevast 2011. aastal oleme pööranud erilist tähelepanu jalgrattasõidule Erciyes. Me kujundasime oma investeeringud vastavalt sellele. "Teeme Türgis Erciyesi rattakeskuse," panime visiooni paika. Oleme aastaid töötanud selle nimel, et Erciyes püsiks elus 4 hooaega. Kõik meie valla pingutused on selles suunas. Näitasime end talispordis. Nüüd oleme tõestanud, et oleme rattasõidus eelistatud punkt ”.

Türgi jalgrattaliidu president Erol Erciyes Küçükbakırc ütles samuti, et tal on kogu infrastruktuur rahvusvaheliste võistluste korraldamiseks. Nentides, et Kayseri on jalgrattasõiduks kõige sobivam linn, ütles Küçükbakırcı: „Kui selles asukohas on rikkusi nagu Erciyes, pole unistus pidada 32 rahvusvahelist võistlust. Olen kindel, et lühikese aja jooksul on Erciyes maailmas jalgrattasõidu vältimatu aadress ”.

ORANi arendusagentuuri peasekretär Ahmet Emin Kilci ütles: „Esiteks, ORANi arendusagentuur, Erciyes A.Ş. Erciyesi mägipiirkond hakkas jalgrattasportlaste tähelepanu äratama projekti raames, mille algatasime koos Velo Erciyesi ja Erciyesi kõrgmäestiku telkimisvõimalustega. Täna hakkasime peetavate võistlustega oma töö vilju lõikama ”.

Noorte ja spordi provintsi direktor Murat Eskici ütles: „Erciyesi kõrglaagri keskuse rajamisega saavutatud tase, meie valla ülisuur pingutus ja avalike asutuste toetus on selge. Oleme tänulikud ja tänulikud oma föderatsioonile. Nad näitasid tahet korraldada enamus võistlusi meie linnas, ”sõnas ta.

Sõitude kohta andis teavet ka VELO Erciyesi korraldaja Mustafa Kemal CANFEDAI.

Võistluste ajakava on järgmine;

3. september 2020 Maanteerataste Grand Prix Develi - naine

3. september 2020 Maanteerataste Grand Prix Develi - Mees

4. september 2020 Maanteerattasõidu Grand Prix Cappadocia - mehed

4. september 2020 Maanteerattasõidu Grand Prix Cappadocia - naine

5. september 2020 Maanteerataste Grand Prix Mount Erciyes 2.200 MT - naine

5. september 2020 Maanteerataste Grand Prix Mount Mount Erciyes 2.200 MT & amp; ndash; Mees

6. september 2020 Maanteerataste Grand Prix maailma parim kõrgus - Erkek

6. september 2020 Maanteerataste Grand Prix maailma parim kõrgel kohal - naine

10. - 13. september 2020 Maastikuratas Mega Saray Erciyes Hotel MTB Races-4 päeva / 4 võistlust

14. september 2020 Maanteerataste Grand Prix Velo Erciyes - mehed

14. september 2020 Maanteerataste Grand Prix Velo Erciyes & amp; ndash; Naine

15. september 2020 Maanteerataste Grand Prix Kesk-Anatoolia & amp; ndash; Naine

15. september 2020 Maanteerataste Grand Prix Kesk-Anatoolia - mees

17. - 20. september 2020 Maastikuratta Velo Erciyes MTB võistlused - 4 päeva / 4 võistlust

20. september 2020 Maastikuratas Erciyes Allamäge

23. september 2020 Mountain Bike Central Anatolia MTB Cup

24. september 2020 Mountain Bike Kayseri MTB karikas

27. september 2020 Maastikuratas Kayseri Velo Erciyes Allamäge

1. oktoober 2020 Maastikuratta võidupüha & amp; ndash; Võidupüha MTB karikas

2. oktoober 2020 Mägirattasõit Mirada Del Lago Hotel MTB Cup

3. oktoober 2020 Mountain Bike Mt Argeus 2.200 mt MTB Cup

4. oktoober 2020 Maastikuratta parim kõrge kõrgusega MTB karikas

8.-11. Oktoober 2020 Maastikuratta Marmonti Erciyes MTB võistlused - 4 päeva / 4 võistlustsohbet

Ole esimene, kes kommenteerib

Yorumlar