Maanteerattasõidu meistrivõistlused lõppesid Türgis

See toimus Türgis Päevalilleoru jalgrattasõidu meistrivõistlustel. Selle lõpetas 2020. aastal TBF. Sakarya Büyükşehir Bicycle meeskond jõudis meistrivõistlustel kohale, mis oli tunnistajaks suurele põnevusele. Metropoli sportlased võitsid meeste arvestuses 3 medalit.

Türgi jalgrattaliit, mille Türgi korraldas 2020. aastal Päevalilleoru rattateede meistrivõistlustel maanteel, pakkus suurt elevust. Esimesel meistrivõistluste päeval ajaga võistlusi tähistanud Salcano Sakarya Metropolitan Cycling Team asus võistluste viimasel päeval poodiumikohale.

President Supreme õnnitles sportlasi

Suur põnevus võistluspaigale pärast teatise valmimist, esimees Ekrem Yüce, korraldasime Türgi meistrivõistlusi päevalill, riigi moodsaimad jalgrattasõiduvõimalused, mille korraldas meie orus TBF Road Bike Cycling. Tahaksin tänada kõiki sportlasi, kes meistrivõistlustel võistlusel osalesid, ja õnnitleda meie kraadi saavutanud sportlasi ”. Türgi sportlaste lõpus toimunud võistlus autasustamistseremoonial autasustati Rattaliidu föderatsiooni president Erol Küçükbakırc ja asepresident Mohammad Berat Alphen, Sakaryaspori klubi president Cevat sour, pealinna omavalitsuse noorsooteenused ja šerif Aykaçi spordiosakonna juhataja Ilhan.

Meistrivõistlused lõppenud

Meistrivõistluste viimasel päeval võistlesid vanemate meeste arvestuses 139.3 kilomeetri maanteesõidurajal 22 võistlejat 60 võistkonnast. Kui Salcano Sakarya Metropolitan Cycling Team ei jätnud suurte meeste kategoorias poodiumit kellelegi, siis Büyükşehiri üks sportlastest Onur Balkan lõpetas võistluse esikohal. Balkani meeskonnakaaslased Halil İbrahim Doğan lõpetasid sõidu teisel kohal ja Emre Yavuz kolmandal kohal ning võtsid koha poodiumil. Meistrivõistluste viimases sõidus võistles noorte meeste arvestuses 17 sportlast 56 võistkonnast. Esikoha sai üks 100-kilomeetrisel rajal võistlevatest sportlastest Kaan Soylu Özkalbim İlgemi rattaklubist, Konya Torku Şeker Sporist pärit Ali Osman Çelik ja Ahmet Maral aga 2. ja 3. kohta.