Päevalille Bike Valley korraldavad meistrivõistluste eelseid proovisõite

Päevalille jalgrattaorus võõrustati UCI MTB sarja võistlussõite enne 23. aasta maastikurattamaratoni maailmameistrivõistlusi, mis peetakse ajavahemikus 25.-2020. Oktoober. Viimane maailmameister toimus Kolumbia Paezis võistlustel, kus võistles 13 sportlast 42 riigist.

UCI MTB sari, mis on rajakatse, peeti enne maastikurattamaratoni 23. aasta maailmameistrivõistlusi, mis peetakse eesistujariigi egiidi all Sakaryas ajavahemikul 25.-2020. Päevalille jalgrattaorus peetud võistlustel osales 13 sportlast 42 riigist. Viimane maailmameister, kolumblane Hector Leonardo Paez, võistles koroonaviiruse meetmete raames peetud võistlustel.

Teiseks tuli rahvasportlane Onur Balkan

Esimesena jõudis finišisse eestlane Peter Kruse, kes edestas meeste kategoorias 110 km jooksus kõiki oma konkurente. Salcano Metropolitan Municipality spordiklubi rahvasportlane Onur Balkan lõpetas võistluse teiselt kohalt ja tõusis poodiumile. Kolmandana lõpetas võistluse kasahstanlane Shakir Abilov. Naistes lõpetas 83 kilomeetri jooksu esikohal Leedu sportlane Katerina Farno, teisena lõpetas Semra Yetiş ja kolmandana Rafie Başak. Auhinnad sportlastele anti üle Unal Tolonile. Sõidud lõpetati halva ilma tõttu 1 ringi puudumisega.