Bursas jätkusid Türgi ronimismeistrivõistlused

Bursas jätkati Türgi ronimismeistrivõistlusi

Türgi ronimismeistrivõistluste AVIS 2021 2. etapi korraldas Bursa Automobile Spordiklubi, lühinimega BOSSEK, 17.-18. Juulil Gemliku omavalitsuse panusega Bursa Şahintepe rajal. Organisatsioon, kus võistles 4 sportlast 34 erinevas kategoorias, algas starditseremooniaga, millest võtsid osa Gemliku linnapea Mehmet Uğur Sertaslan ja TOSFEDi president Eren Üçlertoprağı. Võistluse lõpus, millele järgnes suur publik huviga ja põnevusega, tippu kuulunud sportlased said auhinnad Kumla kai juures toimunud tseremoonial.

7.20 km. Pikal rajal üle 3 väljapääsu sõidetud sõidus võitis Bursa sportlane Taner Oruç oma Citroen Saxo VTS-ga 1. kategooria esikoha, teise koha saavutasid Peugeot 106 GTI, Orçun Kuşçu ja kolmanda koha saavutas võitis noor sportlane Berat Berke Yavuz Citroen Saxo VTS-iga. 2. kategoorias võitis Ford Burga tiitli teine ​​Bursa sportlane Ford Fiesta R2 ja samal ajal oli tal parim aeg ajaga 04: 22.08. Kui naissõitja Sevcan Sağıroğlu sai selles kategoorias teise koha koos Fiat Palio'ga, siis Hakan Yuva, Süleyman Yanar ja Serdar Canbek olid nimed, kes finišisse ei pääsenud. Pärast kahe aasta möödumist 3. kategooria radadele naastes sai Izmirist pärit Murat Soycopur Renault Clio R3-ga kiireima nime, Burak Akın Ford Fiesta ST-ga ja Bahadır Sevinç Renault Sport Clio-ga poodiumil. Selle kategooria ambitsioonikad nimed Refik Bozkurt läksid laupäevastel treeningutel eksima, samas kui İsmet Toktaş ja Nizamettin Kaynak pidid esimesel stardil mehaaniliste rikete tõttu võistlusega varakult hüvasti jätma. 4. kategoorias sai esikoha Cem Yalın oma Mitsubishi Lancer EVO IX-ga, kolmanda koha Ayhan Germirli ja Erol Akbaş oma Mitsubishi Lancer EVO IX-ga. Võistluse võistkondlikuks võitjaks osutus GP Garage, kes võistles 5 sportlasega.

Kohalikus arvestuses tuli 1. kategoorias esikohale Yunus Emre Bol, teisele kohale Ümit Bayram ning 2. kategoorias esikohale Sevcan Sağıroğlu, kes jagas poodiumikohta. 3. kategoorias tõstis karika Mehmet Gökseven, teine ​​oli Faruk GüzelÇalışkan ja kolmas Burak Akın ning 4. kategoorias Erol Akbaş, teine ​​Erhan Akbaş ja kolmas Uğur Bulut.

Türgi ronimismeistrivõistluste AVIS 2021 kolmanda võistluse korraldab Istanbuli autospordiklubi (İSOK) 31. juulist kuni 01. augustini Şile Darlıki rajal.