Taekwondo rahvusmängija Hakan Reçber kaotas võimaluse olümpiamängudel kuldmedali saamiseks

Rahvuslik taekwondo mängija Hakan Recber kaotas olümpiamängudel kuldmedali võimaluse

2020. aasta Tokyo olümpiamängudel kaotas meeste 68 kilogrammi kaaluv Hakan Reçber kuldvõimaluse, kaotades meeste 68 kilogrammi veerandfinaalis 39-19 brittidele Bradly Sindenile.

Proovides agressiivset mängu mängida vastast, kes alustas võitlust kontrollitult, langes Hakan korraga 7: 0 tagasi. Rahvuslik taekwondo mängija, kes ei suutnud ka kaitses olles oma vastast väravaid takistada, lõpetas esimese ringi 14: 0 taga.

Hakan suutis teises voorus õige taktikaga vahe vähendada. Hästi kaitsnud ja rünnakut õigesti hinnanud rahvasportlane vähendas vahe 5-le (12-17). Vaatamata viimasel minutil agressiivse võitluse näitamisele jäi Hakan teises voorus 19-14 taha.

Teades, kuidas viia oma poolfinaali lootused viimasesse vooru, esines Hakan 3. vooru esimeses osas hästi. Hakan, kes vähendas vahe vastasega 19-18-ga ühele, viskas järgmises jaotises järjestikused punktid. Kriitilisi vigu tehes kaotas rahvasportlane vastasele 39-19 punktiga.