Sultans of the Net võitis Hollandit 3: 0 kuni 5 viiest

võrgu sultanid tegid seda hollandi peksmisega

Sultans of the Net alistas 2021. aasta EM-i D-alagrupi 5. kohtumises Hollandi 3:0 ja pääses liidrina veerandfinaali. 8. finaali pääsenud Rahvuskoondise vastaseks oli Tšehhi.

Naiste võrkpalli CEV Euroopa meistrivõistluste D-grupis võideti settidega 25:21, 25:21 ja 25:20 Hollandit 3:0 ning võideti 5. kohtumine, lõpetades võrkpallurite rahvusgrupi liidrina.

"Sultans of the Net" võistleb 16 viimases voorus B-grupi 4. kohaga lõpetava meeskonnaga, et pääseda pühapäeval toimuvasse veerandfinaali.

Võrgu sultanite vastaseks oli Tšehhi

2021. aasta naiste võrkpalli Euroopa meistrivõistlustel kaheksandikfinaali pääsenud rahvuskoondise vastaseks oli Tšehhi.

D-alagrupis viimases kohtumises Hollandi 3:0 alistanud ja liidrina edasi pääsenud poolkuu staarmeeskond kohtus Tšehhiga, kes kaotas 3:0 Bulgaariale ja lõpetas B-alagrupis neljanda kohaga.

Türgi ja Tšehhi kohtumine peetakse Bulgaarias Plovdivis pühapäeval, 29. augustil.

Garanteerime parima tuuri

Meie naiste võrkpallikoondis kindlustas oma koha viimases 4 voorus, skoorides CEV võrkpalli Euroopa meistrivõistluste D-alagrupi 3. mängus Soome vastu erineva skooriga 0:16.