Bantboru maastikumeeskond alustab Tosfed Baja Cupi eduga poodiumil

bantboru off road meeskond alustas poja edukusega tosja baja karikat

Türgi autospordiliidu (TOSFED) Baja Cupi esimene võistlus, mille korraldasid Denizli Outdoor Sports ja Offroad Club DENDOFF, oli põnevate hetkede tunnistajaks. BANTBORU Off-Road Team, keda toetas rehvide sponsor PETLAS, lõpetas võistluse, mille ta osales Batuhan Korkuti piloteerimisel, saavutades üldklassis vastavalt oma eesmärkidele poodiumikoha ning saavutas ka esikoha. TH2.1 klass.

Maastikuradade edukas meeskond BANTBORU Off-Road Team (BBOT) võistleb 2021. aasta TOSFED Baja Cupil meie riigi rehvitööstuse 100% -lise kodumaise kapitaliga liiderfirma PETLAS rehvitoetuse ja tippkohtumise eesmärgiga.

BANTBORU Off-Road Team, mille tõi 2017. aastal ellu meie riigi juhtiv kaubamärk oma valdkonna maailmaturul BANTBORU, mille filosoofia on "Konkurentsivõimeline" ja mis on sellest ajast alates pidevalt edu lati tõstnud, lõpetas TOSFED Baja Cupi esimese võistluse Batuhan Korkuti pilotaažiga oma klassi esikohaga..

BANTBORU Off-Road Teamis võttis selle võistlusega teise piloodi koha sisse kogukonna kogenud nimi Mert Tepe. Mert Tepe on alates 2018. aastast osalenud kõigil rahvusvahelistel TransAnatolia ja Baja Troia Türgi võistlustel, samuti 2019. aasta Baja Cupi võistlustel.

16.-17. Oktoobril Denizli Merkezefendi linnaosas Denizli Outdoor Sports and Offroad Club DENDOFF korraldatud TOSFED Baja Cupi esimesel võistlusel võitis ka TH2.1 klassis esikohale tulnud BANTBORU Off-Road Team poodiumile, saavutades üldarvestuses kolmanda koha.

BANTBORU Off-Road Team, kes võttis väga katkendliku rajaga esimesel võistluspäeval ettevaatliku tempo, saavutas teisel päeval peetud 95-kilomeetrisel Kenan Collissantürki etapil päeva kiireima aja. Sellel etapil lõpetas võistkond, kellel oli lähimast rivaalist minutiline vahe, lõpetas võistluse üldklassis kolmandana, samas kui ajavahe teise ja teise vahel registreeriti kümnendik sekundist.

Järgmine BANTBORU Off-Road Team võistlus on rahvusvaheline Baja Troia Türgi võistlus, mis peetakse 28.-31. Oktoobril Çanakkales ja toimub alati erilises õhkkonnas.