Çukurova-Bostancı meeskond võitis 30. Egeuse ralli

cukurova bostanci meeskond võitis Egeuse mere ralli

2021. – 30. Oktoobril peeti İzmir Seferihisaris Shell Helix 16 Türgi autoralli meistrivõistluste neljas võistlus, 17. Egeuse mere ralli. Ralli, mis algas starditseremooniaga, kus osalesid laupäeval, 16. oktoobril Seferihisari linnaosa kuberner Naci Aktaş, TOSFEDi president Eren Üçlertoprağı ja TOSFEDi asepresident Orhan Birdal, oli suurte võistluste tunnistajaks, sest meeskonnad olid tugeva vihma tõttu raskustes.

Burak Çukurova-Vedat Bostancı meeskond BC Vision Motorsport meeskonnast lõpetas Egeuse autospordiklubi (EOSK) võistluse esikohal 76 sekundilise vahega ja võitis İzmiris selle hooaja teise võidu. Teise koha saavutas võistkond Castrol Ford Team Turkey ja Ümit Can Özdemir-Batuhan Memişyazıcı, Ford Fiesta R10.1, BC Vision Motorsport meeskonna Buğra Banaz-Gürkal Menderes meeskond lõpetas võistluse Skoda Fabia R5-ga kolmandana. koht. Ralli kaubamärkides sai esikoha Castrol Ford Team Turkey, esikoha BC Vision Motorsport.

Efe Albağlar-Ersin Ören GP-garaažist N-klassis, Emre Hasbay-Burak Erdener Castrol Ford Team Türgist kaherattalistel ja 4. klassil, Erol Akbaş-Egemen Dural samast meeskonnast klassis 3, Clio Rally klassis 5 Mehmet Besler- Esikohta jaganud võistkondadeks said Egemen Ertük Trophy Türgist. Emre Hasbay Castrol Ford Team Türgist tuli võistluse noorte pilootide võitjaks, Alperen Tetik võistles noore kaaspilootide võitja Gürol Baranlı, Nissan Micra ja Özlem Uludağ Gülcan, naispilootide võitja ning Tuncer Sancaklı, naissoost pilootidega. pilootvõitja Clio Rally Trophy Türgist. võistles Asena Sancaklıga.

Türgi ajaloolisel autoralli meistrivõistlustel, mis on avatud üle 35-aastastele klassikalistele ralliautodele, võitis Üstün Üstünkaya-Kerim Tar Parkur Racing meeskonnast taas nii üldarvestuse kui ka 2. kategooria esikoha, samal ajal kui esimest korda sõitnud Levent Gür aega koos poja Ömer Güriga, saavutas teise koha. Murat 131-ga konkureerides võitis isa-poja meeskond ka 1. kategooria esikoha. Ajaloolises arvestuses võitis Murat 131-ga võistlev tõeline Sunman-Bahar Sunman paar kolmanda koha.

Mevki Gökerman Rally Cup arvestuses Castrol Ford Team Turkey nimel Ford Fiesta R1-ga võistelnud Izmiri meeskond Ayhan Germirli-Mustafa Nazik võitis esikoha, samal ajal sai meeskond ka 3. kategooria võitjaks. Okan Tanriverdi-Sevilay Genç, kes võitis Ford Fiesta R2-ga selles arvestuses teise koha, saavutas samuti 2. kategooria esikoha ja tõusis karikas liidrikohale. Şevki Gökerman Rally Cup üldarvestuse kolmas koht oli Peugeot 208 R2 koos Eskişehiri meeskonnaga Ateş Berberoğlu-Elif Sarıkaya, Ford Fiesta R1 koos Ford Fiesta R1-ga İzmirist, Kemal Çetinkaya-Ünsal Deniz kategoorias 3, Ford Fiesta ST koos Bursöven Mehmetiga Bahadır Özcan 254,68. kategoorias Need olid meeskonnad, kes jagasid esikohti. Meeskonnad läbisid kahe päeva jooksul 8 km. Raske ralli, kus ta võitles ajaga 17 kiiruskatsel, asus pühapäeva, XNUMX. oktoobri õhtul Sığacık Teose jahisadama viimasel poodiumil juhtima. See lõppes autasustamistseremoonial, kus osales Toğrul.

Shell Helix 2021 Türgi autoralli meistrivõistlused jätkuvad Kocaeli ralliga, mille korraldab Kocaeli Autospordiklubi (KOSDER) 13.-14. Novembril.