Türgi motodragi meistrivõistlused peeti Antalyas

Türgi motoföderatsiooni 2021. aasta võistluskalendrisse kantud Türgi motodragi meistrivõistluste teine ​​ja kolmas etapp peeti Antalyas. Manisa BBSK Motor Sports meeskond saavutas kaks päeva kestnud võistlustel märkimisväärse edu. Meie sportlased İbrahim Nişli ja Kamil Kırbaş; samas võites kahes kategoorias esikoha ja kahes kategoorias teise koha; Kamil Kırbaş ületas Kepez Drag Tracki rajarekordi 8.229 sekundiga.

Türgi Drag meistrivõistluste 2. ja 3. osavõistluste põnevus toimus Antalya Kepez Drag Trackil. Võistlustel, kus osales 13 sportlast 100 provintsist, puhastasid rajal tolmu meie motosportlased Manisa pealinnast İbrahim Nişli ja Kamil Kırbaş. 2. osavõistluste raames võitis Pro Street klassi Manisa Metropolitan Belediyespor Kamil Kırbaş; Super Street klassi sõidus saavutas ta teise koha. Teine Manisa BBSK sportlane İbrahim Nişli võitis Street 750 klassis esikoha; Pro 300 klassi sõidus saavutas ta teise koha.

3. Nad ei läbinud jalavõistlusi

Meie Manisa BBSK Motorspordi meeskonna sportlased ei läbinud 3. osa sõite tühjalt. Kui meie sportlane Kamil Kırbaş lõpetas Pro Street Classi sõidus esimesena; Super Street klassi sõidus saavutas ta teise koha. Kui İbrahim Nişli tuli Street 750 klassi sõidus esimeseks, siis Pro 300 klassi sõidus saavutas ta teise koha.

Meie sportlase Kamil Kırbaşi rajarekord

Manisa Metropolitan Belediyespori sportlane Kamil Kırbaş ületas Kepez Drag Tracki rekordi 8.229 sekundiga ning sportlased tõstsid oma karikaid võistluse lõpus. Manisa BBSK juhatuse liige Velihan Yumrukaya õnnitles meie sportlasi Kepez Moto Drag Races edukate tulemuste puhul.