Baja Kirmasti Hingemattev

Bitci.com lõpetas Baja Kirmasti Mert Becce-Sertaç Tatari meeskonna juhtimisega 2021. aasta TOSFED Baja Cupi teise võistluse. Bursa alternatiivspordiklubi (BASK) poolt Bursa pealinna omavalitsuse panusel korraldatud korraldus algas Hüdavendigari linnapargis laupäeval, 13. novembril toimunud piduliku stardiga. Võistlus, kus Uluabati ja Sincansarnıçi vahelisel 20 kilomeetri pikkusel rajal võistles kahel päeval 40 sõidukit ja 422,30 sportlast, lõppes pühapäeval, 14. novembril Bursa hotelli ees toimunud autasustamistseremooniaga.

Võistluses, kus Suzuki Vitaraga võistlevad meeskonnad moodustasid poodiumi esimesed 3 astet, saavutas teise koha Tolga Yılmaz-Ejder Tekin Erişti meeskond, kolmanda koha sai Murat Kamil Altun-Tuvana Sayar. Kui TH1-klassi tulemuseks oli ka see paremusjärjestus, siis TH2-klassis sai esikoha İlyas Sönmez-Bozkır Pelister, teiseks tuli Salih Çarşantürk-Mehmet Yıldırım ja kolmandaks Bantboru Offroad Teami Batuhan Korkut-Mert Tepe. SSV klassis saavutas esikoha İsrafil Akyüz-Timur Sancak, teiseks Ertan Nacaroğlu-Onur Sırımoğlu Bitci Racing Teamist ja kolmandaks Eylem Tekin-Ali Saim Tekin.

Bitci.com 4 TOSFED Baja Cupi kolmanda osavõistluse, mis koosneb kokku 2021 osavõistlusest, peab 04.-05 Bolu Outdoor Sports and Offroad Club, mille lühinimi on BOLOFF.