Suurvõistlus Tuzla kardipargis

Türgi kardisõidu meistrivõistlused peeti Tuzla kardipargi rajal

2021. aasta Türgi kardimeistrivõistluste 9. osavõistlused peeti Tuzla kardipargi rajal 20.-21.

Kokku võistles Tuzla motospordiklubi korraldatavatel võistlustel Mini, Junior, Senior ja Master kategoorias 33 sportlast. Esimesena lõpetas sõidu Iskender Zülfikari, kes võitis minikategoorias kõik 3 osavõistlust. Teise koha saavutas Erin Ünlüdoğan ja kolmanda koha Teoman Hoskin.

Poodiumi 3. astme kõrgeimale astmele astus vormel juunioride kategoorias kõik 9 võistlust võitnud Emir Tanju, teise koha sai Sarp Arhan Or ja kolmanda Leyla Sulyak. Esimese sõidu võitis Zekai Özen ning 2. ja 3. sõidu võitis Kerim Sulyak Vormel Seniori kategoorias, kus olid väga konkurentsitihedad sõidud. Seega lõpetas 9. osavõistluse esimesena Kerim Sulyak, teisena Zekai Özen ja kolmandana Berk Kalpaklıoğlu.

Naiste Formula Seniori arvestuses sai esikoha Ayda Biter, teiseks Sude Nur Yurdagül ja kolmandaks Büşra Sena Savaşer. Vormeljuuniorite arvestuses oli Leyla Sulyak esimene, Ayşe Çebi teine ​​ja Ada Karayel oli sportlane, kes tõstis mininaistes esimese karika. Dynamic Racing Team saavutas taaskord sõidu esikoha.

2021. aasta Türgi kardispordi meistrivõistlused lõppevad Bursa Uludağ Motorspordiklubi (BUMOSK) poolt 04.-05. detsembril TOSFED Körfezi võidusõidurajal korraldatavate kümnenda osavõistlusega ning kõigis kategooriates selgitatakse välja meistrid.