Tippkohtumine ei ole Green Bursa rallil muutunud

Tippkohtumine pole Green Bursa rallil muutunud

Shell Helix 2022 Türgi ralli meistrivõistluste teine ​​etapp, 46. Green Bursa ralli, lõppes Toksport WRT meeskonna Orhan Avcıoğlu-Burçin Korkmazi meeskonnaga. 2022. aasta hooaja esimesel asfaldirallil, mille sponsoriks on Bursa Automobile Sports Club (BOSSEK) ICRYPEX, võistlesid meeskonnad kahel päeval 465 kilomeetri pikkusel asfaltrajal 10 kiiruskatsel.

Meistriliidrina Bursasse tulnud Avcıoğlu-Korkmazi meeskond saavutas pärast Bodrumi rallit teise võidu koguajaga 01 tundi 13 minutit 27.9 sekundit, sõidu lõpetas Burak Çukurova-Burak Akçay BC Vision Motorsport meeskonnast. varuga 15.5 sekundit. Kui võistluse üldarvestuses tuli kolmandaks Ali Türkkan-Burak Erdeneri meeskond Castrol Ford Team Turkeyst, siis Red Bulli sportlane Türkkan võitis ka parima noore piloodi auhinna.

Burak Title-Bahadır Özcan, kes võistles Castrol Ford Team Turkey nimel kaherattaveoliste autode arvestuses ja Ford Fiesta Rally4 nimel klassis 4, oli kiireim meeskond, Mitsubishi Lancer EVO IX ja Dağhan Ünlüdoğan-Aras Dinçer GP Garage My Teamist. N-klassis jõudsid õnneliku lõpuni Serhan Türkkan-Koray Akgün Castrol Ford Team Turkeyst Ford Fiesta Rally 3-ga ja Tuncer-Asena Sancaklı paar, kes võistles Renault Clio Trophy Turkey 3. klassis Renault Clio Rally 5-ga. Naiste kaaspilootide meistritiitli võitis sõidus Sevilay Genç BC Vision Motorspordi meeskonnast, kes võistles koos İsmet Toktaşiga.

Klassikalistele ralliautodele avatud ajaloolises arvestuses võitis esikoha Üstün Üstünkaya-Kerim Tar, kes kihutas 1976. aasta mudeliga Parkur Racing Ford Escort MKII, teiseks tulid vennad İbrahim-Mustafa Öztürkid ja BMW E10 1502-ga 1. kategooria võitjad. , Murat 124 ja Onur Çelikyay-Serdar Canbek olid kolmandad.

Möödunud aastal meie seast lahkunud autospordi ühe veterannime Oğuz Gürseli mälestuseks peetud TOSFED Rally Cupil võitis üldarvestuse Hakan Gürel-Çağatay Kolaylı Castrol Ford Team Turkeyst, samal ajal kui nemad. sai võistkonnaks, kes saavutas 2. kategooria võidu. Teisena lõpetas võistluse, kus nad juhtisid pikka võistlust, Burak Akın-Yunus Emre Bol meeskonnast BC Vision Motorsport, kolmandaks tulid Cem Yudulmaz-Ali Emre Yılmaz Castrol Ford Team Turkeyst. Melih Cevdet Yıldırım-Mert Kaya Castrol Ford Team Turkeyst 1. kategoorias, GP Sercan Kırıkkaya-Tezcan Başar 3. kategoorias ja Levent Şapcılar-Deniz Gümüş Castrol Ford Team Turkeyst 4. kategoorias olid nimed, kes jagasid tiitlit.

Shell Helix 2022 Türgi ralli meistrivõistlused jätkuvad Eskişehiri ralliga, mis peetakse 24.-26. juunil.