Castrol Ford Team Turkey saavutas Eskişehiri rallil uusi saavutusi

Castrol Ford Team saavutas Türgi Eskisehiri rallil uusi edusamme

Türgile Euroopa meistritiitli toonud Castrol Ford Team Turkey hoiab oma noorte pilootidega oma meistritiitlit ka uuel hooajal, mis tähistab oma 25. aastapäeva.

Castrol Ford Team Turkey saavutas oma noorte pilootidega palju edu Eskişehir ETİ (ESOK) rallil, Shell Helix Turkey meistrivõistluste kolmandal etapil, mis peeti 23.–25.

Euroopa meister Castrol Ford Team Turkey, kes võitis 116 kiiruskatsega ralli kogupikkusega 8 km asfaldil, on varem võitnud 4 korda, oma noorte pilootidega täiskoosseisus võisteldes nelikveoline Ford Fiesta R4 ning Ali Türkkan ja Burak Erdener duo võitis Noorte kategooria ja võitis üldarvestuse.võitsid teise koha.

Pärast neljapäeval, 23. juunil 2022 kell 20.30 Odunpazarı Evleri väljakul peetud pidulikku starti startis Eskişehir ETİ (ESOK) ralli reedel, 24. juunil kell 10.00:4 Eskişehir Atatürki staadionil Servise pargis 25 kiiruskatsega. läbiti ja sõit lõppes Servise pargis. Laupäeval, 10.00. juunil kell 1999 alanud teisel päeval mängisid suurt rolli muutlikud ilmastikuolud. 2. aastal sündinud Ali Türkkan ja kogenud kaaspiloot Burak Erdener, kes võitis eelmisel aastal meie riigile Castrol Ford Team Turkey Euroopa autoralli noorte karikavõistlused ja kaherattaveo meistritiitli, saavutasid üldarvestuses kolmanda koha. Klassifikatsioon, vihmaootustega ja rehv viimases ringis Tänu oma strateegiale tõusid nad viimasel etapil teisele kohale. Ümitcan Özdemir ja tema kaaspiloot Batuhan Memişyazıcı, kes on viimastel aastatel võitnud oma Fiesta R2T autoga kaherattaveoliste klassis meistritiitleid, saavutasid üldarvestuses viienda koha. Noorteklassis Ford Fiesta R2T-ga võistelnud Can Sarıhan ja tema kaaspiloot Sevi Akal suurendasid asfaldil kogemusi ja säilitasid 3. koha.

Fiesta Rally Cupil oli konkurents kõrge

Võistlus oli kõrgetasemeline uute 2017WD Rally4-de osalemisega Fiesta Rally Cupil, mis on 3. aastast uues formaadis jätkanud ja mis on spetsiaalselt Ford Fiestade jaoks korraldatud Castrol Ford Team Turkey poolt.

Hooaja teisel võistlusel Yeşil Bursa ralli võitnud ja Fiesta ralli karikasarja liidriks tõusnud Serhan Türkkan-Koray Akgün võitis Shell Helix 2 Türgi autoralli meistrivõistluste 2022. etapil Eskişehiri rallil FRC üldarvestuse. . Türkkan ja Akgün duo võitsid oma suurepärase kiirusega Fiesta Rally3 esikoha ja saavutasid üldarvestuses kuuenda koha.

Kui Efe Ünveri ja Bahadır Gücenmezi duo võitis FRC üldarvestuses teise koha, siis Burak Title ja Bahadır Özcan saavutasid Fiesta Rally4-ga kolmanda koha. Ford Fiesta Rally4-ga Türgi ralli kaherattaveoliste meistrivõistluste eest võistelnud Burak Title oli ka FRC kaherattaveoliste Fiestade tipus.

Viimasest võistlusest saadik ka rahvusvahelistele sportlastele avatud Fiesta Rally Cupil osalenud Iraani meeskond Saber Khosravi ja selle kaassõitja Hamed Majd saavutasid Fiesta R1T-ga liidrikoha pärast R1-s teist kohta. ST klassis Yeşil Bursa rallil ja võitsid oma karikad poodiumil.

Castrol Ford Team Turkey piloodid domineerisid ka TOSFED Rally Cupil

Samal ajal andis Oğuz Gürsel punkte TOSFED Rally Cupile ning FRC piloodid domineerisid ka TOSFED Rally Cupil. Esikoha võitis Levent Şapcılar-Deniz Gümüş Castrol Ford Team Turkeyst, teise koha Erdem İlbayli – Soner Cevik. Samast meeskonnast sai kolmanda koha ka Hakan Gürel-Çağatay Kolaylı.

Eskişehir ETİ (ESOK) ralli võitis Castrol Ford Team Turkey, mis lõppes laupäeval, 25. juunil kell 16.42 ESPARKi ees toimunud finišitseremoonia ja autasustamistseremooniaga, kusjuures Fordi mark saavutas oma sooritusega selle võistluse, vastupidavus ja sügavale juurdunud ajalugu rallispordis. See oli nimekirjas eelistatuim automark.

Jõuame Eskişehir ETİ (ESOK) ralli tulemustega samm-sammult oma eesmärgile lähemale

Castrol Ford Team Turkey meisterpiloot Murat Bostancı teeb meeskonna noorte pilootidega tihedat koostööd tänavu piloote juhendades. Meeskonna eesotsas on ka Serdar Bostancı, kes on meeskonna direktori ametis olnud meeskonna esimesest päevast peale.

Oma pikaajalisi kogemusi Türgis ja Euroopas noortele pilootidele üle andes nentis Bostancı, et Türgi ralli kolmanda osavõistluse Eskişehir ETİ (ESOK) ralli läbisid nad uhkete tulemustega. Bostancı ütles oma hinnangus: „Möödunud aastal Türgi rallispordi noorte toetamiseks nooremaks saanud Castrol Ford Team Turkey, kes on oma keskmise vanusega 22 aastat, on Türgi noorim rallimeeskond, soovib võita 25. meistritiitlit 15. hooaeg. Eskişehir ETİ (ESOK) ralli tulemustega läheneme sellele eesmärgile samm-sammult. Türgi autoralli meistrivõistlustel korraga enam kui 20 autoga kihutanud Castrol Ford Team Turkey võitis tänavu 2022. aasta Türgi ralli kaubamärkide meistrivõistlused, 2022. aasta Türgi ralli meistrivõistlused, 2022. aasta Türgi kaaspilootide meistrivõistlused, 2022. aasta Türgi ralli noorte sõitjate meistrivõistlused ja 2022. aasta Türgi kaherattavedu. Ta võistleb meistritiitli nimel. Jätkame oma noorte pilootidega oma võitlusi eelseisvatel etappidel.