Bölükbaşı hooaja parim esitus

Bolukbasidani hooaja parim esitus

Ungaris Hungaroringi rajal sõidetud 2022. aasta FIA vormel 2 maailmameistrivõistluste 10. etapil tegi eduka etteaste meie rahvasportlane Cem Bölükbaşı.

Pühapäeval, 31. juulil toimunud põhisõitu alustas noor sportlane 16. kohalt. Ta tõusis kuni 10. kohale kuni sõitis boksi ja kuigi kaotas pärast boksi koha, suutis ta võistluse lõpetada 13. kohal. Bölükbaşı lõpetas 30. juulil sprindisõidu 16. kohal.

ALL-Accor Live Limitlessi, Borusan Otomotivi ja krüptorahabörsi ICRYPEX peasponsorina Türgi Vabariigi noorte- ja spordiministeerium ning Türgi Autospordiliit (TOSFED), Rixos, Kuzu Group, Zorlu Energy, Türgi Turismi edendamise ja arendamise agentuur (TGA), konkureerides Gentaşi, Mesa, Repeati, CK Architecture Interiorsi, turniiri ja TEM-agentuuri toel, ütles Cem Bölükbaşı: "Jätsime hooaja parima võistluse seljataha. Rehvide poolest oli raske rada, kasutasime oma rehvid täiega ära. Tegime jooksu ajal ka mõnusaid üleminekuid. Jätkame pärast suvevaheaega sealt, kus pooleli jäime. Me jätkame täiustamist ja jätkame seda igal võistlusel,” sõnas ta.

2022. aasta FIA vormel-2 MM jätkub pärast 25-päevast suvepausi 26. osavõistlustega, mis toimuvad nädalavahetusel 28.-11. augustil Belgias Francorchampsi ringrajal.