Türgi rulatänava distsipliini meistrivõistluste 3. etapp lõppes

Rulade tänava distsipliini Türgi meistrivõistluste etapp on lõppenud

Türgi rulaföderatsiooni korraldatud ja Esenyurti linnavalitsuse poolt korraldatud Skateboard Street Discipline Turkey meistrivõistluste 3. etapp on lõppenud.

Naiste arvestuses tuli Türgi meistriks Safa Merve Nalçaçı, teine ​​oli Melis Sakaoğlu ja kolmas Aysel Özgür. See juhtus. Okan Gökçek võitis meeste arvestuses kuldmedali ja tuli Türgi meistriks. Samas kategoorias tuli teiseks Recep Canal ja kolmandaks Emre Töre. Kui meistrid võtsid medalid ja kingitused kätte linnapea Bozkurtilt, siis Esenyurti valla poolt valmistatud kingitused said meeste arvestuses 9 parema ja naiste arvestuses 20 parema hulka jõudnud sportlased.

Nentides, et Esenyurti noori meenutatakse heade asjadega, jätkas president Bozkurt järgmiselt:

"See on suurim rularajatis Euroopa poolel. Kujundasime selle koos Rulaliiduga. Meie eesmärk; suunata meie lapsi ja noori spordi, distsipliini ja moraali juurde. Seetõttu suudame seda selliste rajatiste abil saavutada. Esenyurt on linnaosa täis energilisi noori. Ehitame noortele rajatisi oma energia vabastamiseks. Usun, et Esenyurti elanikud saavad Türgit välismaal esindada. Siit hakkavad meie riiki esindama mõned meie õpilased koos rulaliiduga. Me oleme väga õnnelikud. Võib-olla mitte väga suur investeering, kuid väga oluline investeering”

Tänu Esenyurti omavalitsusele toetuse eest, naiste Türgi rulameister Safa Merve Nalçacı lisas:

«Olen rahvarula ja rahvasportlane. Esiteks olen ma väga õnnelik. Esikoht tegi meid väga uhkeks. Naistena murrame eelarvamusi. Mul on tüdrukute üle väga hea meel. Meie arv kasvab. Varem oli meil rulatajaid 3-4, nüüd esines väga hästi 18 uisutajat, saime kraadi. Meil on ees 2024. aasta olümpiavõistlused, loodan, et saame koos tüdrukutega selle võimaluse.