2022 TOSFED Stars Goer ja Odabasi

TOSFED Stars Gocer ja Chamberlain

2017.-21. oktoobrini peeti TOSFED Körfez Racetrackil 23. aastast FIATi peasponsorina peetava sotsiaalse vastutuse projekti 'TOSFED Otsides oma tähte' finaalsõidud, mille eesmärk on avastada andekaid noorsportlasi. Sel aastal võistles kolmes erinevas formaadis peetud võistlustel väljalangemiste lõpus välja selgitatud 34 mees- ja 522 naissportlast, milles osales kokku 10 kandidaati, kellest 4 olid naised.

Kui Fiat Egea võistlusautodega rajale tulnud sportlased reastati esimese sõidu kiireimate ringiaegade ja teises sõidu koguaegade järgi, siis rajale läksid nad selleks, et kollektiiviga üksteise ees eelist saada. start rajasõidu formaadis kolmandas sõidus.

Fatih Selim Göçer, kes võitis kõik kolm nädalavahetusel toimunud võistlust, tuli 2022. aasta TOSFED Searching for its Stari võitjaks, kolmandaks said Emre Özcan Karademir ja Doğa Tosun. Naiste arvestuses võitis kõik kolm osavõistlust ja oli kiireim Eda Odabaş, teise koha sai Nurefşan Şen ja kolmanda koha Betül Gözde Öner.