İzmiri käsipalli naiskond veerandfinaalis

Izmiri käsipalli naiskond veerandfinaalis

Izmiri linnavalitsuse noorte- ja spordiklubi käsipallinaiskond alistas EHF Euroopa karikavõistlustel Iisraeli Maccabi Lands Ramat Gani meeskonna 33:32 ja pääses kaheksa viimase hulka.

Izmiri suurlinna noorte- ja spordiklubi käsipallinaiskond alistas EHF Euroopa karikavõistluste viimases 16. kvalifikatsiooniringis pärast Izmirit Iisraeli meeskonna Maccabi Toprakm Ramat Gani ja andis endast märku veerandfinaalis. Metropolitan Municipality võitis Izmiris peetud esimese matši 27:20.

Kohtunikduo Georgiana Murariu-Mihaela Paraschiv Rumeeniast modereeris Ohel Shemi spordihallis kohtumist. Esimene poolaeg möödus võõrustajate 15:14 eduseisus. Teine poolaeg kulges suures rivaalitsemises ning meie meeskond suutis kohtumise võita skooriga 33-32 ning tõusis vooru läbinud pooleks.

Ece Sözmen viskas 12, Yasemin Özgür 5, Büşra Işıkhan, Ecem Birben ja Sibel Kıcıroğlu kumbki 4, Yeliz Özel 2, Burcu Dindar ja İlayda Baktır 1.