Galatasaray Ümraniyespor Tipphetked ja väravad (3-2) Bein Sportsi vaatamise link

galatasaray umraniyespor maci kokkuvõte ja eesmärgid spordikell gs umraniye mac kokkuvõte kella koopia

Galatasaray Ümraniyespori tipphetkede mängu tulemus: (3-2) ja nende väravad vaatavad Bein Sportsi Youtube Lig Tv Gs ÜMRANİYE vaata mängu kokkuvõtte linki Vaata Galatasaray mängu kokkuvõtet ja väravaid Icardi väravate vaatamiseks jätka meie uudiste lugemist! Vaadake Galatasaray Umraniyespori tipphetki Youtube Vaadake Bein Sports Gs UMRANİYE mängu kokkuvõtte linki. Mis on Galatasaray Umraniyespori matši tulemus? Mitu korda on Galatasaray Umraniyespor matš lõppenud? Kes lõi Galatasaray Ümraniyespori mängus väravaid? Vaadake Galatasaray Ümraniyespori kokkuvõtet youtube, Gs Ümraniyespor vaata mängu kokkuvõtet bein sport, liiga tv Galatasaray Ümraniyespor vaata kokkuvõtet, vaata Galatasaray mängu kokkuvõtet, Kes lõi Galatasaray Ümraniyespori mängu väravad? Kui kaua on Galatasaray Ümraniyespori mäng lõppenud?, Vaadake Galatasaray väravaid, vaadake Ümraniyespori mängu kokkuvõtet, vaadake kokkuvõtet, bein sport Ümraniyespori vaatamise kokkuvõtet, Kes lõi Galatasaray väravad?, Kes lõi Ümraniyespori väravad?, Vaadake Ümraniyespori väravaid Match Galaniyespori väravate üksikasju…

Galatasaray võitis: Galatasaray alistas Süper Toto Süper Ligi 22. nädala mängus Ümraniyespori 3:2. Teisel poolajal võttis ta võidu Icardi 2 väravaga. Galatasaray kasvatas skoori 51-le ning liidri Fenerbahce vahe oli 7 punkti. Umraniyespor jäi 14 punkti peale. Galatasaray peab järgmisel nädalal derbimängu Trabzonsporiga, Ümraniyespor aga võõrustab Adana Demirsporit.

Mis on Galatasaray Ümraniyespori matši tulemus?

Galatasaray Ümraniyespori matš lõppes 3:2 Galatasaray paremusega.

Kes lõi Galatasaray Umraniyespori kohtumise väravad?

Galatasarayle võidu toonud kaks väravat lõid Abdülkerim Bardakcı ja Argentina staar Mauro Icardi.

Ümraniyespori väravad lõid Umut Nayir ja Oğuz Gürbulak.

Vaadake Galatasaray Ümraniyespori minuti haaval tipphetki ja eesmärke

Nefi staadionil peetud matš algas täna kell 20.00. Kohtunik Cihan Aydın andis Galatasaray kasuks 1 penalti ja kollane punane meeskond vormistas penalti Icardiga väravaks.

1′ Kohtumine algab võõrustaja Galatasaray löögiga.

2′ Kohtudes palliga penaltikaare taga, lööb Lucas Torreira ootamata vastu maad, kuid nahkpall tuleb kaitsest tagasi.

3′ Vasakust diagonaalist karistusalasse saadetud Dries Mertens lööb palli kohe karistusalasse sisenedes, kuid väravavaht Orkun Özdemir jõuab paremasse ülemisse nurka ja suudab palli kokku korjata.

7′ Külalismeeskond lähenes väravale! Vasakult äärelt kaitse taha saadetud palli liigutav Onur Ayık siseneb vasakult diagonaalselt karistusalasse ja proovib maast õnne, kuid väravavaht Fernando Muslera väravat ei luba!

11′ Värav [0-1] (Mis krediit Ümraniyespor) GOOOLL !! QuelKredi Ümraniyespor asus koos Umut Nayiriga juhtima! Paremalt äärelt kiiresti areneval rünnakul möödub Geraldo vastasest ja siseneb karistusalasse ning saadab söödu karistusala suunas viimasele joonele laskumata. Siinkohal lööb sööt Umut Nayir vastu maad ja toob võrgu tagasi vasakusse nurka.

15′ Külalismeeskond on taas väravale väga lähedal! Paremalt äärelt tuleval rünnakul vastase selja taha jättes saadab Geraldo oma söödu penaltipunktile, laskumata viimasele reale. Siinkohal lööb söötja Durel Avounou maast löögi, kuid väravavaht Fernando Muslera ei luba kahel löögil väravat lüüa!

18′ Keremi sööduga penalti tagant palli leidnud Sergio Oliveira lööb kõvasti vastu maad, kuid väravavaht Orkun Özdemir väravat ei luba!

21′ Paremalt alustav Sacha Boey saadab poolkaitsja karistusalasse. Karistusalasse diagonaalselt jäetud pall jäi Dries Mertensi ette. Kogenud mängija lööb ootamata maha, kuid nahkpall läheb otse väravavaht Orkun Özdemirile.

26′ Milot Rashica saadab paremalt söödu karistusalasse. Mauro Icardi saadab pärast karistusalas söödu oma sõbrale Kerem Aktürkoğlule penaltimärgi kõrvale. Kerem proovib maast ilma ootamata õnne, kuid kaitsel õnnestub viimasel hetkel sekkuda.

32′ Värav [1-1] (Galatasaray) GOOOLL !! Galatasaray viigistas Abdulkerim Bardakçıga! Dries Mertens saadab poolkaitsja parempoolses nurgalöögis kuue söödu alasse. Abdülkerim Bardakcı põrkab Victor Nelssoni pealöögiga kaugelt posti, lõpetades palli ja tuues ümmarguse nahkpalli vasakust nurgast võrku.

36′ Külalismeeskond lähenes väravale! Geraldo saadab paremalt äärelt söödu karistusmärgi taha. Vahepeal lööb Durel Avounou oma saabumise jalaga, kuid väravavaht Fernando Muslera tõrjub taas värava!

39′ Värav [1-2] (HagiKredi Ümraniyespor) GOOOLL !! Kredi Ümraniyespor asus juhtima Oğuz Gürbulakiga!

43′ Lucas Torreira sööduga karistuskaare tagant palli leidnud Dries Mertens mõtleb otse väravasse, kuid väravavaht Orkun Özdemir jõuab vasakusse nurka ja suudab nahkpalli kätte saada.

56′ Yunus Akgün saadab oma parema ääre rünnakul poolkaitsja karistusalasse. Kaitsest põrganud pall jääb karistuskaare paremale äärele Sacha Boey ette. Kogenud mängija lööb kõvasti, kuid väravavaht Orkun Özdemir jõuab vasakusse nurka ja väravat ei lase!

59′ PEALT!!! Strahil Popov mängib karistusalas käega ja kohtunik Cihan Aydın osutab penaltipunktile!

60′ Penaltivärav [2-2] (Galatasaray) GOOOLL !! Mauro Icardi ühendab võrgud ja nahksõõri värava keskele löödud panenkaga ning toob meeskonna kokku!

63′ Parema ääre puute järel karistusala paremast diagonaalist palli leidnud Lucas Torreira lööb maast maha, kuid väravavaht Orkun Özdemir jõuab vasakusse nurka ega luba väravat.

77′ PUNANE KAART! BiriKredi Ümraniyesporis keskväljavõitluses vastase Lucas Torreira välja lülitanud Durel Avounou jäi teise kollase kaardiga tõrjuma!

79′ Galatasaray ei saa mängu astunud Bafetimbi Gomisega absoluutsest väravaseisust kasu! Juan Mata saadab poolkaitsja paremalt äärelt võetud nurgas kaugele posti. Vahepeal saadab Abdülkerim Bardakcı pealöögiga söödu teise posti. Enda eest palli leidnud Bafetimbi Gomis proovib maast õnne, kuid väravavaht Orkun Özdemir suudab viimasel hetkel sekkuda!

82′ Värav [3-2] (Galatasaray) GOOOLL !! Galatasaray asus Mauro Icardiga juhtima! Abdülkerim Bardakcı, kes kohtub palliga vasakpoolses diagonaalis, saadab oma keskvälja penaltipunkti.