Real Madrid-Liverpool vaadake otsemängu Exxen Fantarium24 Real Liverpooli otseülekande link

Vaadake Real Madrid Liverpooli mängu otseülekannet Tasuta Exxen Fanatics Real Liverpooli otseülekande link

UEFA Meistrite liiga veerandfinaali edumängus lähevad Hispaanias vastamisi Madridi Real ja Liverpool. Madridi Real võitis esimese Inglismaal peetud kohtumise 5:2, lõpetades Liverpooli ringhüppe. Jalgpallurid otsivad, kuidas mängida Real Madridi Liverpooli mängu tasuta otseülekandes. Selçuki sport Vaadake Real Madrid Liverpooli mängu otseülekannet Tasuta Exxen Justin TV Freezing Fantarium24 Netspor Real Liverpooli otseülekande link. nagu nad otsivad. Real Madrid Liverpooli mängu ametlik ringhääling on platvorm Exxen Sports. Mis kell Madridi Real – Liverpooli matš otseülekandes tehakse?

Vaadake Real Madridi Liverpooli mängu otseülekandes tasuta

Madridi Real võõrustab Meistrite liiga kaheksandikfinaali teises mängus Liverpooli. Vaatamata avamängus 2:0 tagasilangemisele on 5:2 võiduga väljakult puudunud Carlo Ancelotti meeskond põnevil, et pääseb oma eelist ära kasutades veerandfinaali. Jürgen Kloppi piraadid hakkavad imet otsima. Millal on enne hiigelmängu Real Madrid-Liverpooli matš otseülekandes, mis kell, mis kanalil? Küsimuste vastused ja võimalikud 11-d on uudishimu küsimus. Üksikasjad on siin…

Selcuk Spor TV Real Madrid Liverpool vaata matši

Meistrite liiga eelringides jätkub põnevus täie hooga. Turnee tähelepanuväärseimas duos peavad korduskohtumise Madridi Real ja Liverpool. Esimest kohtumist Anfieldil suurejooneliselt alustanud Inglismaa koondis sai suure šoki osaliseks ega suutnud tema poega meistrit peatada.

toetaja24 Real MadridLiverpool live match watch

Uhke mänguga vastased platsilt pühkinud Madridi Real, kes võitis 90 minuti tšempioniga 5:2, avas veerandfinaali ukse lõpuni. Carlo Ancelotti meeskond üritab oma hoogu hoida seda ära kasutades. Jürgen Kloppi piraadid hakkavad imet otsima. Mendy ja Alaba võõrustajameeskonnas, Diaz, Thiago, Joe Gomez ja Ramsay külalismeeskonnas ei kujune vigastuste tõttu raskeks kohtumiseks.

Real Madrid Liverpool Mis kell matši otseülekanne tehakse?

Madridi Reali ja Liverpooli kohtumine peetakse Santiago Bernabeul ja see algab täna õhtul kell 23.00 ning seda kannab üle Exxen. Kohtumise reaalajas järelkontroll, kus Saksa kohtunik Felix Zwayer puhub vilet.

Madridi Reali ja Liverpooli mäng, tõenäoliselt 11

Real Madrid : Courtois, Carvajal, Militao, Rüdiger, Nacho, Camavinga, Kroos, Modric, Valverde, Vinicius, Benzema

Liverpool : Alisson, Arnold, Konate, Van Dijk, Robertson, Fabinho, Milner, Gakpo, Salah, Jota, Nunez

Real Madrid Liverpool matši otsekommentaar

Vaadake UEFA Meistrite Liiga Exxenit, vaadake Selcuk Sportsi Real Madrid Liverpooli mängu otseülekannet Fantarium24 Justin Tv Tasuta Exxen vaadake Real Liverpooli matši selcukspor vaadake otseülekannet Real Madridi Liverpooli matši Vaadake Madridi Reali matši otseülekannet paroolileke Justin tv Real Madrid Liverpool supporterium24 twitterisse logimine Vaadake tasuta otseülekannet