Vaadake Galatasaray Başakşehiri mängu otseülekannet, tasuta otseülekannet A Spor GS IBFK ZTK mängu vaatamise link

Vaadake Galatasaray Basaksehiri mängu otse, selge otseülekanne A Spor GS IBFK ZTK vaadake mängu linki

Fännid, kes soovivad vaadata Galatasaray Başakşehiri matši otse, et pääseda Ziraat Turkish Cupi poolfinaali, otsivad, kuidas vaadata Galatasaray Başakşehiri matši otse teleriekraanidelt ja internetist ilma krüpteerimata illegaalse HD otseülekandeta. külmutamine. Galatasaray Başakşehiri mängu otseülekande vaatamiseks ei pea te otsima illegaalseid kanaleid, nagu fansium24, selçuk sports, justin tv. Galatasaray Başakşehiri matši edastatakse HD-kvaliteediga otse ASPOR-ist kell 20:30. Millal on Galatasaray-Basaksehiri matš, mis kell, mis kanalil? Vastused küsimustele, võimalikud 11-d ja mängueelsed detailid on meie uudistes.

Galatasaray ja Başakşehir jagavad Türgi põllumajanduskarika veerandfinaalmängus Nefi staadionil oma trumpi. Pärast unustamatut kohtumist, mille Cim Bom võitis 7:0, on need kaks meeskonda esimest korda liigas vastamisi. Galatasaray fännid näitasid kohtumise vastu suurt huvi, eeldatavasti on peaaegu kõik tribüünid täis. Hinnanguliselt on kaks meeskonda väljakul ideaalilähedase 11 ruuduga heitluses finaali alguse seisuga. Selles voorus, mis mängitakse ühemängulise elimineerimismeetodi järgi, tuleb heitluse võitjaks Ankaragücü poolfinaali vastane.

Varem Aksihari juhendades Türgi karika võitnud Aslani treener Okan Buruk plaanib oma teed jätkata ilma õnnetusteta, sihiks kahekordne meistritiitel. Emre Belözoğlu aga tahab korduskohtumise 7:0 võtta, nii stressi maandamiseks kui ka treenerikarjääri esimese karikavärava tulemusel lõpuni edasi pääsemiseks.

Kogu oma jalgpallurikarjääri Galatasarays ja Interis koos jooksnud Okan Buruk ja Emre Belözoğlu said korra treenerikarjääri jooksul rivaaliks. Buruk võitis sel hooajal Superliiga esimeses pooles peetud raske mängu.

Başakşehir võitis hooajal 2016-17

Galatasaray ja Başakşehir on Türgi põllumajanduse karikasarjas seni osalenud korra. Need kaks meeskonda läksid karikasarjas vastamisi hooaja 2016-2017 viimase 16 mängus. Üksikmängu meetodil peetud heitluses võitis Orange-Meresinisine võistkond kohtumise 2-1 ja tõusis vooru läbinud meeskonnaks.

Zaniolo, kes mängis Nefi staadionil 2 punkti võitmises suurt rolli, lüües 1 kohtumises 6 värava, valmistub tänases karikaheitluses esimest korda 11 parema sekka pääsema.

Kuidas Galatasaray veerandfinaali jõudis?

Galatasaray alustas sel hooajal Türgi karikasarja 3. ringis ja alistas 7:0 Kastamonuspori. Hiljem kaotas SarıKırmızılılar 4. ringis Ofspori 2:1, 5. ringis Ankara Keçiörengücü 1:0 ja 16. voorus Alanyaspor ning jõudis veerandfinaali.

Kuidas Başakşehir veerandfinaali jõudis?

Başakşehir aga pääses veerandfinaali, kaotades 5. voorus Göztepe 3:1 ja Karagümrüki viimase 16 vooru penaltitega.

Millal on Galatasaray-Basaksehiri matš, mis kell, mis kanalil?

Täna õhtul Nefi staadionil kell 20.30 algavast Galatasaray-Basaksehiri mängust teeb otseülekande A Spor. Kohtumise otseskoori järelkontroll, mida juhib Kadir Sağlam, on meie uudistes.

Galatasaray-Basaksehir tõenäoline 11s:

Galatasaray: Muslera, Boey, Kaan, Abdulkerim, Kazımcan, Torreira, Midtsjö, Zaniolo, Mertens, Kerem, Icardi

Başakşehir: Muhammed, Ömer Ali, Duarte, Touba, Lima, Mahmut, Aleksic, Berkay, Szysz, Figueiredo, Serdar

Mis on Galatasaray 2:3 Basaksehiri mängu reaalajas kommentaaride mängu tulemus?

Galatasaray 5. minutil Kerem Aktürkoğlu löödud värav tühistati VAR-i ülevaate tulemusena.

Başakşehir asus 12. minutil Patryk Szyszi väravast 1:0 juhtima.

Mahmut Tekdemir sai Başakşehiris 16. minutil kollase kaardi.

20. minutil viigistas Galatasaray Kaan Ayhani väravast 1:1.

30. minutil asus Başakşehir Aleksici väravast 2:1 juhtima.

38. minutil nägi punast kaarti Başakşehiri tehniline direktor Emre Belözoğlu.

40. minutil viigistas Galatasaray Dries Mertensi väravast 2:2.

40. Lubatud värav (skoor 1-2)