Vaadake Fatih Karagümrük Fenerbahce mängu otseülekannet Vaadake FKGK Fb otseülekannet

Selcuk Sports Vaadake Fatih Karagumruk Fenerbahce mängu otseülekannet Vaadake FKGK Fb otseülekannet Bein Sport

Fatih Karagümrük on Spor Toto Superliiga 28. nädala viimases kohtumises vastamisi Fenerbahçega. Fenerbahçe peab selle matši võitma pärast kaotust Beşiktaşile. Fännid, kes soovivad Karagümrük Fenerbahçe mängu otseülekandes vaadata, otsivad, kuidas FKGK Fb mängu otseülekandes tasuta vaadata. Selçuki sport Vaadake otseülekandes Karagümrük Fenerbahce mängu Paroolita Bein Sports 1 Vaadake otseülekannet Justin TV-s Donmadan Taraftarium24 Netspor FKGK Fb ebaseaduslik link. Millal on Karagümrük Fenerbahce matš otseülekandes?

Vaadake Selcuk Sports Karagümrük Fenerbahce mängu otseülekandes

Fenerbahce on Fatih Karagümrüki külaline sel nädalal, kui liider Galatasaray on MR. Andrea Pirlo meeskond on kaotuseta 11 liigamängus. Jorge Jesusega ei tulnud Fenerbahce enam punktikaotusega toime. Millal on Fatih Karagümrük-Fenerbahçe matš, mis kell on, mis kanalil? Vastused küsimustele, võimalikud 11 ja 90 minutit enne üksikasju on meie uudistes.

Selcuk Spor TV Karagumruk Fenerbahce vaata matši

Fenerbahçe on 28. Superliiga nädalal Fatih Karagümrüki külaline. derbis KadıköyPärast kaotust Beşiktaşile 4:2. Jorge Jesuse meeskond ei saa endale lubada punktide kaotamist. Andrea Pirlo juhendatav Fatih Karagümrük pole liigas kaotanud 11 kohtumist. Punamustade eesmärk on saata oma tugev vastane tühjade kätega koju ja jätkata teekonda.

toetaja24 Karagumruk Fenerbahce live match watch

Mert Hakan Yandaş kollase-mereväesinise meeskonnas on täna õhtul mängukeelu tõttu kollase kaardi tõttu, mida ta nägi eelmisel nädalal Beşiktaşi derbis. Lisaks operatsioonil käinud Lincolnile ei saa musta tolli kohtumises platsile individuaalset treeningut jätkavad Luan Peres ja Michy Batshuayi ning jätkuvalt vigastatavad Jayden Oosterwolde ja Joshua King.

Üks suuremaid murekohti on see, et Fenerbahçes toimuva Karagümrüki mängu eel tuleb karistusalasse palju nimesid. Ferdi Kadıoğlu, Serdar Aziz, Gustavo Henrique, Emre Mor, Miha Zajc, Willian Arao, Enner Valencia ja Osayi-Samuel saavad võistluskeelu, kui saavad täna õhtul kollase kaardi. Sellisel juhul Ankaragücüga KadıköyNad ei saa osaleda järgmises mängus, kus nad mängivad.

justin TV Karagumruk Fenerbahce Vaata mängu otseülekannet

Fenerbahce oli üks meeskondadest, kes kasutas hooaja esimesel poolel settimänge kõige efektiivsemalt. Viimase paari nädala jooksul pole ta nii hea välja näinud. Küll aga võivad selles mängus olulist rolli mängida settpallid. Karagümrük lõi sel viisil löödud 52 väravast 16. Fenerbahçes on see number 9. Teisalt on kohalikul meeskonnal liiga piinlik settpallide kaitsmiseks. Pirlo õpilased lõid 47 väravast 15 pärast settpalli võrku. Fenerbahce lasi sel moel endale lüüa vaid 9 väravat.

Itaalia jalgpallurile Davide Biraschile näidatakse Fatih Karagümrükis punast kaarti. Biraschi visati mängust punase kaardiga välja pärast seda, kui ta sai eelmisel nädalal võõrsil Istanbulsporiga peetud kohtumises viimastel minutitel kaks kollast kaarti. 28-aastane jalgpallur Fenerbahce kohtumises oma meeskonnaga ei osale.

Karagümrük Fenerbahce Mis kell matši otseülekanne tehakse?

Täna õhtul Atatürki olümpiastaadionil mängitavast kohtumisest, mis algab kell 20.30, teeb otseülekande beIN Sports 1. Meie uudistes on 90-minutilise reaalajas skooride järelkontroll, mida juhib Abdulkadir Bitigen.

Fatih Karagümrük Fenerbahce tõenäoline 11s:

Fatih Karagümrük: Batuhan, Salih, Baniya, Dresevic, Levent, Ricci, Bertolacci, Ozdoev, Colley, Borini, Diagne

Fenerbahce: Altay, Ferdi, Samet, Szalai, Alioski, İsmail, Zajc, Emre Mor, Arda (Rossi), Serdar Dursun, Valencia

Karagümrük 1-2 Fenerbahce matši otsekommentaar

2′ Väravat tunnetas Emre Mor karistusalast väljastpoolt. Löök läks väravavaht Batuhanile.

4′ Arao lõi palli võrku, kuid kohtunik tühistas vea tõttu värava.

12′ Enner Valencia ei suutnud väravavahi vastasseisus Batuhanist mööda saata. Pärast positsiooni lõppu heisati suluseisu lipp.

24′ Fatih Karagümrük läks Ozdojevi väravast 1:0 juhtima. Ozdojev lõpetas positsiooni pärast seda, kui Altay tabas karistusalast väljastpoolt tulnud löögi. Magomed Ozdoev tuulutas võrgud Fatih Karagümrüki esimeses pallingukohtumises Fenerbahçe karistusalas.

42′ Ferdi Kadıoğlu sai Ankaragücü kohtumises kollase kaardi ja sai mängukeelu.

44′ Fabio Borini tabas karistusalast pärast tee puhastamist, kuid pall läks teistmoodi tagasi.

50′ Altay Bayındır ei lasknud Colley'l vastasseisus skoori lüüa.

51′ Miha Zajc tabas kaugelt tagasituleku ja lõi fantastilise värava.

56′ Borini eksis diagonaalis seisnud väravast.

57′ İrfan Cani ja Emre asemel astusid mängu Arda ja Rossi.

63′ Fenerbahce mängijad ootasid penaltit. Pärast VAR-i ülevaatust otsustati jätkata.

71′ Arda Güler tabas väga kõvasti, Joao Pedro saatis palli väravavahi autalt tagasi