Fantarium24 Fenerbahce Besiktas jälgi mängu otseülekannet Vaadake tasuta Fb Bjk mängu Bein Sportiga ilma paroolilingita

Vaadake Fanerbahce Besiktase mängu otseülekannet ja vaadake otseülekannet Fb Bjk mängust, et saada tasuta Bein Sport tasuta link

Fenerbahçe mängib Spor Toto Superliiga 27. nädalal kodus Beşiktaşiga. Fenerbahce Beşiktaş Bein Sport vaadake otsemängu ilma koodita, vaadake Selcuk Sports Bjk otseülekannet, vaadake Fb Bjk otseülekannet, vaadake Fenerbahce Besiktas derby otseülekannet, vaadake Fb Bjk otseülekannet justin TV-st, vaadake Fenerbahce Besiktas selcuk sport hd-d, vaadake Taraftarium24 Fb Besiktasi matši otseülekannet , naljasaade Vaadake Fenerbahce Beşiktaşi mängu otseülekannet. Millal on Fenerbahce Besiktase matš? Mis kell on Fenerbahce Besiktas ja mis kanalil seda otseülekannet tehakse? Fenerbahce Besiktase mängu tulemus…

Fenerbahce Besiktas Kralbozguncu vaata otseülekandes

Spor Toto Superliigas põnevust jätkub. Fenerbahçe võõrustab 27. nädala mängus Beşiktaşi. Hiigelderbi eel on põnevus haripunktis. Ülkeri staadionil mängitava kohtumise eel, mida juhib Halil Umut Meler, imestatakse ja uuritakse detaile. Mängu ülekandeaeg, selle kanal ja võimalikud 11 on jalgpallifännid uudishimulikud ja otsitud otsingumootoritest. Niisiis, mis kell on Fenerbahce - Besiktase mäng? Mis kanalil FB BJK matš toimub?

Fenerbahce Besiktas vaata mängu Selcuk Spor tv

Ühes Superliiga meistrivõistluste saatust mõjutavatest kohtumistest Fenerbahçes valmistas treener Jorge Jesus enne tänaõhtust Beşiktaşi derbit ette taktikalise plaani, mis vastase hävitab. Jeesus, Kadıköyaastal toimunud kakluses vigastada saanud Lincoln Henrique, Luan Peres, Joshua King, Michy Batshuayi ja Jayden Oosterwolde. Kui Isa andis derbis lossi üle kapten Altayle, siis erinevalt eelmistest suurmatšidest oodatakse teda seekord väljakule neljamehelise kaitsega. Teatati, et Ferdi paremal, Szalai vasakul, Samet ja Serdar Aziz keskel.

Fenerbahce Besiktas jälgib mängu Fantarium24 otseülekandes

On teatatud, et kogenud treener lahkub keskväljalt koos Arao, Crespo ja Zajciga ning läheb paremalt vastamisi İrfan Caniga, vasakul Diego Rossi ja Enner Valenciaga. labidad Kadıköy Soovides alustada surve all oma fännide toel, plaanib Jesus murda Beşiktaşi vastupanu varajase väravaga. Kogenud treener, kes ei taha vastast tagant mängida, püüab ründeliinis panustada İrfani, Rossi ja Valencia skoori.

Fenerbahce Besiktas Mis kell matši otseülekanne tehakse?

BeIN Sports 20.30 teeb otseülekande täna õhtul Ülkeri staadionil mängitavast Fenerbahçe Beşiktaşi derbist, mis algab kell 1. Tulemuste reaalajas jälgimine ja kõik 90 minuti üksikasjad juhib Halil Umut Meler.

Fenerbahce-Besiktase mäng võimalik 11

Fenerbahce Besiktase matš

Fenerbahce: Altay, Ferdi, Samet, Serdar Aziz, Szalai, Arao, Crespo, Zajc, İrfan Can, Rossi, Valencia

Besiktas: Mert, Onur, Talha, Colley, Masuaku, Gedson, Salih, Hadziahmetovic, Ghezzal, Cenk, Aboubakar

Vaadake Fenerbahce Besiktase mängu otseülekandes

Vaadake Fenerbahce Besiktase mängu Justin TV Link otseülekandes

Fenerbahce treener Jorge Jesus tahab Beşiktaşi matšis suurtes matšides kogetud ebaõnnele lõpu teha. Superliigas kaotas İsa sel hooajal võõrsil Trabzonsporile 2:0 ja Galatasarayle 3:0 esimese poolaja raskes kohtumises superliiga must-valgete vastu, mille tulemuseks oli väravateta viik.

Fenerbahce 1:0 Besiktas matši otsekommentaar

1′ Pinged olid Fenerbahçest pärit Enner Valencia ja Beşiktaşi Tayyip Talha vahel.

8′ Fenerbahçe jaoks ei suutnud Arda Güler seda võimalust ära kasutada ning Colley tabanud pall läks nurgalöögiks.

10′ Beşiktaşis vigastada saanud Tayyip Talha tuli mängust eemaldada. Welinton asendas Tayyip Talha.

13′ Joao Pedro sai Fenerbahçes vigastada, jalgpallur naasis pärast ravi väljakule.

Kohtumise esimese 16 minutiga tehti 16′ 10 viga.

23′ Enner Valencia ei suuda karistusalas sisse lüüa. Seejärel andis Arda Güler oma meeskonnale Gedsoni sekkumisel maast värava lähedalt vabalöögi.

27′ Enner Valencia läheb väljakule. Mert Günok ei lubanud Fenerbahçe ründajal võrku väravat lüüa.

28′ Welintonile näidatakse kollast kaarti.

29′ Pinge Vincent Aboubakari ja Fenerbahçe vahel tõusis. Seejärel jätkus pinge Fenerbahce mängijate ja Vincent Aboubakari vahel mõnda aega. Samet Akaydın ja Vincent Aboubakar saavad kollast kaarti.

Mert Hakan Yandaş 36' Fenerbahçe meeskonnast jäi maa peale, kui Gedson Fernandes sekkus. Mert Hakan Yandaş sai oma vastuväidetest kollase kaardi ja sai mängukeelu.

38′ Fenerbahçe võitis penalti pärast Arda Güleri pikali kukkumist. VAR Alper Ulusoy kinnitas Fenerbahçe karistust.

41′ Fenerbahce asus Enner Valencia penaltist juhtima.

Bein Sports Fenerbahce Besiktas Vaata mängu otseülekannet

Selcuk Sports Fenerbahce Besiktas vaadata otseülekannet vaadata matši Exxen Spor Fb Bjk tasuta vaadata selcukspor TV otseülekannet vaadata Fenerbahce Bjk matši Justin tv Fenerbahce Bjk fanium24 twitteri sisse logida Fb Bjk tv jest ülekannet Fenerbahce Bjk telesaadet vaadata Fenerbahce Bjk telesaadet Fenerbahce Bjkpor Fbjkrüpt vaadata otseülekannet nautige jestyay Fenerbahce Besiktase matši. Vaadake mängu otseülekannet Netspor Fb Bjk vaadake matši Fenerbahce Besiktas bein sport hd Justin tv Cbs Sport Selcukspor vaadake telesaadete otseülekannet