Vaadake Fantarium24 Galatasaray Başakşehiri otsemängu Justin Tv Passwordless Selçuk Sports Gs Başakşehiri otseülekande link

Selçuk Sports Galatasaray Başakşehiri matši otseülekanne, vaata Justin TV paroolivaba Bein Sport Fanatica Gs Başakşehiri otseülekande link

Liider Galatasaray läheb Spor Toto Superliiga 33. nädalal väljakul vastamisi Başakşehiriga. Galatasaray, Fenerbahce viigiga. Fännid, kes soovivad Galatasaray Başakşehiri matši otseülekandes vaadata, otsivad, kuidas GS Başakşehiri matši tasuta otseülekandes vaadata. Selçuki sport Vaadake otseülekannet Galatasaray Başakşehiri matši Bein Sports 1 Justin TV Ärge külmutage Fantarium24 Netspor Gs Başakşehir otseülekannet, vaadake ebaseaduslikku linki. Millal on Galatasaray Başakşehiri matš otseülekandes?

Selcuk Sports Galatasaray Basaksehir vaata otseülekandes

VAATA GALATASARAY BAŞAKŞEHİRI MATCH OTSE – Superliiga 33. nädalal läheb vastamisi Spor Toto. Galatasaray peab saatusliku kohtumise Nefi staadionil. Başakşehiri võõrustav Galatasaray soovib avada punktivahe sel nädalal, kui Fenerbahçe kaotas punkte. Kohtumise ülekandeaega, kanalit ja võimalikke 11-sid uudistavad jalgpallisõbrad ning otsivad otsingumootoritest. Niisiis, millisel kanalil kantakse üle mängu Galatasaray - Başakşehir? Mis kell GS mäng on?
30. KOKKUVÕTE

Galatasaray ja Başakşehir on Süper Lig Spor Totos osalenud seni 29 korda. Nimetatud võistlustel lahkusid kollase-punased mängijad väljakult 14 korral 3 punktiga. Oranži-tumesinine meeskond kaotas vastasele 7 korda. 8 kohtumist lõppesid viigiga. Bozbaykuşlar lõi Aslani 51 värava vastu 36 väravaga.

Selcuk Spor TV Galatasaray Basaksehir vaata matši

Galatasaray võitis Başakşehir Fatih Terimi staadionil peetud kohtumise liiga esimesel poolel skooriga 7:0. Need kaks meeskonda olid vastamisi ka sel hooajal Türgi põllumajanduskarika veerandfinaalis ja tõusid meeskonnaks, kes alistas Başakşehiri 3:2.

VIIMASED 10 MATŠU

Viimasest 9 mängust Galatasaray ja Başakşehiri vahel, sealhulgas 1 Superliiga ja 10 Türgi karikavõit, võitis kollane-punane meeskond 4 korda ja oranž-tumesinine meeskond 2 korda. 4 kohtumist lõppesid viigiga. Kui Galatasaray lõi väravad puhtaks 19 korral, siis Başakşehir koges skoorimisrõõmu 8 korral.

toetaja24 Galatasaray Basaksehir live match watch

Galatasaray alistas Başakşehiri 7:0 ja saavutas võistluse kõige erinevama punktisumma. Seevastu Oranž-Meresinised alistasid kõige erinevamate skooridega kollase-punase meeskonnad 4:1 ja 3:0. Kahe meeskonna vahel on 3-3 matš.

Galatasaray pidas sel hooajal Superliigas 15 kodumängu. Kollased-punased said 12 võidu, 2 viigi ja 1 kaotusega 38 punkti. Aslan, tuulutades vastase võrke 35 korda, nägi oma lossis 15 väravat. Cimbom võitles oma väljakul Fatih Karagümrüki vastu ja tegi 3:3 viigi.

justin TV Galatasaray Basaksehir Vaata mängu otseülekannet

Galatasaray jäi liigas kaotuseta ka viimases 14 Nefi staadionil peetud kohtumises. Kui kollakaspunased kaotasid teisel nädalal koduväljakul Giresunsporile 1:0, siis pärast seda kohtumist võideti 14 mänguga 12 võitu ja 2 viiki.

Galatasaray lõi sel hooajal Spor Toto Superliigas 30 mänguga 26 väravat. Kollased-punased on sellel alal kõige vähem väravaid löönud meeskond. Okan Buruki meeskond pani värava kinni 12 mänguga. Aslan on 68 väravaga ka Fenerbahçe järel teine ​​enim väravaid löönud meeskond.

Galatasaray Basaksehir Mis kell matši otseülekanne tehakse?

Täna õhtul Nefi staadionil peetav matš algab kell 20.00. Karmist heitlust, milles vilistab Halil Umut Meler, teeb otseülekande beIN Sports 1.

Galatasaray-Basaksehir tõenäoline 11s:

Galatasaray: Muslera, Boey, Abdulkerim, Nelsson, Kazimcan, Torreira, Oliveira, Mertens, Kerem, Rashica, Icardi

Başakşehir: Muhammed, Ömer Ali, Duarte, Touba, Lima, Mahmut, Biglia, Januzaj, Deniz, Serdar, Figueiredo

Galatasaray 1:0 Basaksehir matši otsekommentaar

1′ Esimene vile.

4′ Dries Mertens lööb palju, kuid Başakşehiri kaitse tõrjub värava. Pall läks seisu jätkudes nurka.

5′ Nelsson lõi palli hästi nurga alla, kuid ei suuda väravat püüda.

11′ Lucas Biglia saab kollase kaardi. Başakşehirli mängija nägi teadet oma tegevusest Keremi suunas.

16′ Galatasaray jõudis Sergio Oliveiraga väravale väga lähedale. Ömer Ali tabanud pall läks nurka.

26′ Deniz Türçi karistusalast väljastpoolt tehtud löögist saatis Muslera palli nurgalöögi.

29′ Keremi pealöögi teeb väravavaht Muhammed. Başakşehiri väravavaht kontrollis palli ühes tabamuses.

31 Galatasaray sooritas esimese 30 minutiga enamiku rünnakutest Sacha Boey äärelt.

38′ Sacha Boey saab palli löömise eest kollase kaardi. Valvur sai Istanbulspori mängu ajaks mängukeelu.

42′ Mauro Icardi karistusalas maas. Kohtunik Halil Umut Meler otsustas jätkata.

45+6′ Galatasaray ootab penaltit. Mängu jätkas Halil Umut Meler. Seejärel soovitas VAR kohtunikul pilgu peale visata ja penalti määrati.

45+8′ Mauro Icardi realiseeris penalti väravaks. Ründaja saatis palliga väravavahi vastasnurkadesse.

Selçuk Sports Vaadake Galatasaray Başakşehiri matši otseülekannet Fantarium24 Justin Tv žest Kralbozguncu Tasuta Bein Sports Gs Başakşehir matši vaadake selçukspor TV otseülekannet Vaadake Galatasaray Başakşehiri matši Otseülekannet vaadake Galatasaray Başakşehiri matši tasuta Mängukoht tv leke Başakş logiakn24 Tasuta Galakş logiaknXNUMX ehir kella žest Galatasaray Başakşehir matši vaatamine Gs Başakşehir Kralbozguncu Netspor Selçuk spor tv hd Gs Başakşehir tasuta vaata otseülekannet jestyayin külmutamine Galatasaray Başakşehiri otsemäng Netspor Gs Başakşehir matš vaadata Galatasaray Başakşehir bein sport hd Justin tv Cbs Sport Selçuks

toetaja24 Galatasaray Basaksehir Vaadake matši otseülekannet, vaadake tasuta tasuta lekkeid, vaadake Justin TV-d, Jojobeti TV-d, Matbeti tasuta matši Vaadake Fantarium24 Galatasaray Başakşehiri otsematši, vaadake tasuta tasuta lekkeid, vaadake Justin TV-d, Jojobeti TV-d, Matbeti tasuta matši