Maavärinatsoonis alustati esimeste kergterasest külamajade ehitamist

Maavärinatsoonis alustati esimeste kergterasest külamajade ehitamist
Maavärinatsoonis alustati esimeste kergterasest külamajade ehitamist

Keskkonna-, linnastamis- ja kliimaminister Mehmet Özhaseki teatas, et alustasid maavärinatsoonis esimest korda kergterasest külamajade kaevamist. Minister Özhaseki ütles: „Meie kodanikud, kes taotlesid Adıyaman Sincikis meie kohapealse ümberkujundamise projekti ning said toetust ja laenutoetust, alustasid esimeses etapis 14 terasest külamaja ehitamist „meie ministeeriumi ja ministeeriumi järelevalve all. TOKİ kinnitusel”. Mõned meie külamajad, mille ehitame vastupidavamaks, turvalisemaks ja energiasäästlikumaks, saavad ka laudad. ütles.

Adıyamani Sinciki linnaosas alustati maavärinatsoonis kahjustatud külamajade asemele keskkonna-, linnastumise ja kliimamuutuste ministeeriumi poolt rajatava 100 tuhande kergterasest külamaja esimesed kaevamised.

Keskkonna-, linnastumise ja kliimamuutuste minister Mehmet Özhaseki teatas oma ametlikul sotsiaalmeediakontol oma postituses, et nad on alustanud kergterasest külamajade ehitamist. Minister Özhaseki teatas, et esimesed kirkad löödi Adıyamani Sinciki linnaosas kergterasest külamajade ehitamiseks, ja ütles: „Me tulistasime esimesed kirkad meie kergterasest külamajade ehitamiseks. Meie kodanikud, kes taotlesid meie Adıyaman Sincikis meie kohapealse ümberkujundamise projekti ning said toetust ja laenu, alustasid esimeses etapis 14 terasest külamaja ehitamist meie ministeeriumi järelevalve all ja TOKİ tagatisel. '. Mõned meie külamajad, mille ehitame vastupidavamaks, turvalisemaks ja energiasäästlikumaks, saavad ka laudad. ütles.

"TERASMAJADE SUURIM EELIS ON MAAVÄRINALE VASTUPIDAVUS"

Minister Mehmet Özhaseki sotsiaalmeediakontol jagatud videosse olid lisatud pildid kergterasest külamajade ehitusprotsessidest. Videos andis töö kohta infot ka erafirma projektijuht Şükrü Serkan Afacan. Afacan märkis, et linnakodanikele, kelle taotlused projekti „Kohapealse ümberkujundamise” taotlus on heaks kiidetud, ehitatavad kergterasest külamajad on mõnes piirkonnas ühekorruselised ja mõnes piirkonnas kahekorruselised tallidega.

"Terasmajade suurim eelis on see, et need on maavärinakindlad." Afacan nentis, et terasmajadel on suur eelis soojus- ja heliisolatsioonis, kuna need on isolatsiooni poolest väga tugevad. Afacan ütles, et sellega seoses toovad kergterasest külamajad energiatõhususe kasuks. Afacan märkis, et terasmajad on maailmas enimkasutatav süsteem, märkis Afacan, et nende ehitamist alustatud terasmajad tarnitakse peagi kodanikele võtmed kätte põhimõttel, kus on kõik A-st Z-ni.

Producing Women Festival Denizlis toimub 19.-21

3.-19.-20 toimub Denizli pealinna omavalitsuse poolt kolmandat korda toimuv Metropolitan Producing Women Festival. Need, kes soovivad oma peremajandusse panustada, eksponeerides oma käsitööna valminud tooteid [More ...]

Hiina otsustas viisatasusid 25 protsenti alandada

Hiina välisministeeriumi konsulaarasjade osakonna avalduses teatati, et Hiinasse sisenemise viisatasusid on järk-järgult alandatud. Avalduse kohaselt klassifitseeritakse COVID-19 alates 8. jaanuarist "A-kategooriaks". [More ...]

Hiina avalikustab tegevuskava õhukvaliteedi parandamiseks

Hiina riiginõukogu avalikustas õhukvaliteedi parandamise tegevuskava osana riigi jõupingutustest edendada kvaliteetset majandusarengut. Plaan soodustab rohelise tööstuse üleminekuid [More ...]

Erkileti puiestee saab uuendatud tee, mille väärtus on 15 miljonit TL

Kayseri pealinna vallavanem dr. Memduh Büyükkılıç annab pealike palvel kohe juhiseid ja annab majanduselu lõpetanud Erkileti puiesteele 15 miljoni TL väärtuses uuendatud tee. Erkilet [More ...]

Ideid, mis kujundavad raamatukogude tulevikku, arutatakse Ankaras

Türgi esimest raamatukogunduse valdkonna ideemaratoni korraldab kultuuri- ja turismiministeerium Ankaras 11.-12. Ministeeriumi, raamatukogude ja väljaannete peadirektoraadi avalduse kohaselt [More ...]

25 miljonit TL toetus Punaselt Poolkuult maavärina ohvritele

607 Kahramanmaraşi maavärinatest mõjutatud kaupmeest said kasu Punase Poolkuu kaupmeeste toetusprojektist, mis pakub rahalist abi väikekaupmeestele ja võimaldab neil oma töökohad taasaktiveerida. Maavärinapiirkonna linnades [More ...]

Ujumiskoolitus 7 tuhandele 500 õpilasele Konyas

Alanud on Konya pealinna omavalitsuse poolt läbiviidud projekti "Keegi, kes ei oska ujuda" kolmas koolitusperiood. Konya pealinna linnapea Uğur İbrahim Altay ütles: "Esimeses etapis Meram, Karatay, Çumra, [More ...]

AOÇ naisühistud toetavad põllumehi, müües tooteid ilma vahendajateta

Põllumajandus- ja metsandusminister İbrahim Yumaklı müüb lõpptarbijale Atatürk Forest Farmi (AOÇ) asutatud naisühistute ja liitude toodetud tooteid põllumajandus- ja metsandusministeeriumi loal. [More ...]

Maalihe Zonguldakis: varemete alla on lõksus inimesi

Katastroofide ja hädaolukordade lahendamise (AFAD) eesistumine teatas, et Zonguldakis varises maalihke tõttu kokku kahekorruseline maja. AFADi avalduses kella 20.00:XNUMX paiku Asma naabruses Tulubaüstü [More ...]

Liikide loendamise üritus toimus Ormanyas, kus osales 113 erinevat liiki

Kocaeli pealinna omavalitsuse korraldatud kodanikuteadusüritus "Tür Say" toimus Ormanyas. Sündmusel, mida tuntakse kui Bioblitz ja Türgis nimega Tür Say, on piirkonna taimestik ja loomastik [More ...]

750 TL haridusabi Istanbuli linnavalitsuselt Istanbuli õpilastele

Sel aastal toetab IMM Istanbuli lapsi, kes saavad hariduse alg- ja gümnaasiumiastmes. Sel aastal saab õppetoetust "Nii sina loed" kasu 83 tuhat last. [More ...]

Izmiris toimunud maavärina elusümpoosion

"Living with Earthquake Symposium" toimus koostöös Izmiri linnavalitsuse, Izmiri linnavolikogu ja TMMOB Arhitektide Koja Izmiri filiaaliga. Sümpoosioni väljundid koondatakse raamatusse ning antakse juhiseid asjakohastele asutustele ja organisatsioonidele. [More ...]
tehtud :8
tehtud :8