Türgi kikkpoksi meistrivõistlused tulevad Çayırovasse

Çayırova linnapea Bünyamin Çiftçi nägemus Çayırovast kui spordilinnast kannab jätkuvalt vilja.

Çayırova vald, mis mobiliseerib kõik omavalitsuse ressursid, et Çayırova lapsed ja noored saaksid spordiga tegeleda, jätkab võistlustel üle kogu riigi nime tegemist. Selles kontekstis saavutasid märkimisväärset edu Çayırova valla haridusspordiklubi sportlased, kes võistlesid 22.–29. jaanuaril Antalyas peetud kikkpoksi Spor Toto Türgi meistrivõistlustel. Turniiril 70 kilogrammi täiskontaktstiilis noorte naiste kategoorias võistelnud Sinem Erdoğanil õnnestus tõusta Türgi meistriks, jättes seljataha kõik oma rivaalid.

ÜKS KULD JA ÜKS PRONKSMEDAL

Sinem Erdoğani edu Türgi meistrivõistlustel valmistas Çayırovas suurt rõõmu.

Seevastu teine ​​samal turniiril võistelnud Çayırova valla sportlane Ahmet Eren İyigün tõi Çayırovale 60+ kg täiskontaktstiilis kolmanda koha medali. Õnnitledes Antalya turniirilt ühe Türgi meistritiitli ja ühe Türgi kolmanda koha medali saanud sportlaste edu, ütles president Çiftçi: „Türgi meister spordilinnast Çayırovast. "Õnnitlen kogu südamest Sinem Erdoğanit, kes tuli Türgi meistriks, ja Ahmet Eren İyigüni, kes tuli Antalyas peetud turniiril kolmandaks," sõnas ta.