Anadolu Efes võitis võõrsil

Türkiye Sigorta korvpalli superliiga 22. nädalal läks TOFAŞ koduväljakul vastamisi Anadolu Efesiga.

TOFAŞ Spordihallis peetud kohtumise esimene periood algas omavaheliste punktidega. Veerandi lõpupoole murti TOFAŞ vastupanu ja esimene periood lõppes seisuga 17-23.

Teisel perioodil kasvatas Anadolu Efes enda ja vastase vahe 23 punktile. Külalismeeskond läks riietusruumi 40-51 eduseisus.

Teist poolaega kiiresti alustades vähendas TOFAŞ vahet ning kui mänguajast oli jäänud mängida 3 minutit ja 23 sekundit, edestas kodumeeskond vastast 62:60. Viimasele perioodile astuti TOFAŞ juhtima 71:67.

Matš lõppes Anadolu Efesi 93:95 juhtima.

ELUTUBA: TOFAŞ spordihoone

Kohtunikud: Mehmet Şahin, Can Mavisu, İsmail Binbir

TOFAŞ: Özgür Cengiz 3, Cassius Winston 24, Caleb Homesley 11, Tolga Geçim 7, Ege Demir, JJ Obrien 15, Zeljko Sakic 17, Austin Wiley, 12 Mustafa Kurtuldum 4

Peatreener: Orhun Ene

Anadolu Efes: Rodrigue Beaubois 27, Elijah Bryant 19, Salih Altuntaş, Rıdvan Öncel 7, Darius Thompson 6, Burak Can Yıldızlı, Ercan Osmani 7, Erkan Yılmaz 3, Derek Willis 8, Tyrique Jones 18

Peatreener: Tomislav Mijatovic