Izmiti haldjad möödusid Antalyast teisiti

Izmiti haldjad jätkavad edukat esinemist liigas. ING naiste korvpalli superliigas võistlev meie esindaja Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor võõrustas 27. nädala võistlusel Antalya Büyükşehir Belediyespor Toroslar Basketbolit.

Izmit's Fairies alustas kohtumist hästi, lõpetades 1. perioodi 22:13 ees ja minnes poolajale juhtima 48:38.

Meie esindaja suurendas kolmandal perioodil vahet veelgi ja lõpetas kolmanda perioodi seisuga 71-55.

Kohtumise võitis 102:79 Izmiti Haldjad, kes olid tulemuslikud ka neljandal perioodil. Kohtumise resultatiivseim oli oma 24-punktilise esitusega meie esindaja Khaalia Hillsman, võitu andsid olulise panuse 22 punkti visanud Sierra Calhoun ja 21 punkti visanud Jaime Nared.

28. märtsil, 10. nädalal, on Kayseri Basketi külaliseks Izmiti haldjad.