Mardin 1969 Sports lõi Gümüşhanes 3 punkti ja lõi 3 väravat

Jätkates oma play-offi lootusi, sai Mardin 1969 Spor võõrsilmängus Gümüşhane SportiveActivitiesiga 3 kuldset punkti.
Hatem Yarar juhtis Gümüşhane Yenişehiri staadionil peetud matši. Mardin 1969 Spor Tuncay Fındıkçı läbilöögi järel matši väga entusiastlikult alustanud Serkan Köse jooksis vastase kaitse taha ja saatis 4. minutil palli Gümüşhane Sportif Activitiesi võrku. Kohe kohtumise alguses 1:0 juhtima asunud Mardini esindaja jätkas entusiastlikku mängu.
28. minutil jooksis Serkan seekord Emirhani läbisöödu juurde ning saatis palli tugevalt ja korralikult väravavaht Gürkan Herveniku vasakult poolt võrku. Mardin 1969 Sports läks Serkan Köse väravatest 2:0 ülekaaluga riietusruumi.
Teisel poolajal skooriga taganedes asus Mardin 1969 Spor omal alal positsioone andma. Gümüşhane Sportive Activities tõi Ali Kılıçi 55. minutil löödud väravaga seisu 2:1.
Teisel poolajal mängu astunud Mehmet İlter saatis palli vastase karistuskaare ette jooksnud Serkan Kösele. 90. minutil saatis Serkan Köse palli kõvasti vastase võrku. Mardin 1969 Spor asus 3:1 juhtima.
Seisul 90+5 vähendas Gümüşhane Sportive Activities Arif Cılaki pealöögiga vahe taas ühele. Mardin 1969 Spor võitis võõrsil 3:2 Gümüşhane ja kasvatas oma punktid 34-le.
Mardini esindaja Serkan Köse tegi kübaratriki ja sai kohtumises kirja veel 3 kuldpunkti. Mardin 1969 Spor suutis pärast päevatreeneri Ender Alkani ametist lahkumist võita kõik 3 kohtumist.
Mardin 1969 Spor võõrustab kolmapäeval, 3. aprillil oma väljaku ja pealtvaatajate ees liiga liidrit Aliağa Football A.Ş.