Poyrazıni tütred kaotasid kodus Yalıkavakile

Naiste käsipalli superliigas võistlev Bursa Büyükşehir Belediyespor kaotas 21. nädalal koduväljakul 30:26 Armada Praxis Yalıkavakile.

Liigas 18 kohtumisest 7 võiduga 7. kohal olev Bursa Büyükşehir Belediyespor läks Mudanya spordihallis vastamisi 18. kohal oleva 15 võiduga 3 kohtumisest. Vastase vastu ei saanud ta kohtumist nii nagu tahtis, kaotades liiga esimeses pooles 40:26. Poyrazi tütred paranesid aga kiiresti, 12-aastaselt. Hetkel 8-7 taga. Kui kohtumise 15. minut möödus külalismeeskonna 10:8 eduseisul, siis Bursa Büyükşehir Belediyespor ei suutnud vahe suurenemist takistada ja lõpetas esimese poolaja 16:11.

Teist poolaega alustas väga tulemuslikult Bursa Büyükşehir Belediyespor, kes vähendas vahet ja tasakaalustas 38. minutil seisu 18:18. Järgmises osas ei suutnud aga vastuoluliste kohtunike otsuste tulemusel mängust välja langenud Poyrazın Kızları takistada vastast taas ülekaalu saavutamast. Suutmata takistada vahe suurenemist, kaotas Bursa Büyükşehir Belediyespor kohtumise 30:26. Bursa Büyükşehir Belediyespor mängib põhihooaja viimasel nädalal esmaspäeval, 29. aprillil võõrsil Yenimahalle Belediyesiga.