Ordus võistlevad Manisa sportlased

Kadettide judo provintsi meistrivõistlused Manisas peeti mitmeotstarbelises spordihoones 23. aprilli riikliku suveräänsus- ja lastekaitsepäeva vaimustusega. Manisa Büyükşehir Belediyespor Judo meeskond kogus võistlustelt 10 medalit, saavutades vastaste ees suure edumaa. Rohe-valgete meeskonnas võitsid kuldmedali Ali Çam 38 kilo, Kayra Karadağ 42 kilo, Ali Taha İnci 46 kilo ja Osman Yıldırım 50 kilo. Teiseks tulid ja hõbemedali said ka Yiğit Enes Çetin 38 kilo, Nejlanur Tokgöz 40 kilo, Süleyman Said Çimen 42 kilo ja Zeynep Baysal 44 kilo. Mehmet Karakuzu ja Halil Efe Çınar tulid 2. kohale ja võitsid pronksmedali kehakaalus 42 kilo. Rohevalged sportlased saavutasid märkimisväärse edu 3 medaliga ja pääsesid osalema 10.-3.-4. mail Ordus toimuvale Stars Turkey Judo meistrivõistlustele.