Sportlikke saavutusi krooniti Bursa Nilüferis auhindadega

Nilüferi valla korraldatav 22. Nilüferi rahvusvaheline spordifestival jätkub sõpruses ja vennaskonnas peetud matšidega.

Festivalil, kus võisteldi 24 erinevas harus, oli seekord põnevust peale võrkpalli käsi- ja lauatennises. Üçevleri spordihoones peetud käsipallimatšides võistles juunioride ja tähtede kategooria meistritiitli eest kokku 11 meeskonda. Juunioridele 10- ja staaridele 12-minutilistele kahel poolajal peetud kohtumistes esinesid nii meeskonnad kui ka professionaalid.

Väikeste tüdrukute kategoorias tuli esikohale Private Osmangazi Çamlıca A Team, teise koha aga Private Osmangazi Çamlıca B Team. Käsipalliharus, kus Era-Osmangazi koolid tulid kolmandaks, kvalifitseerusid neljandale kohale ka Algebra koolid. Väikeste poiste kategoorias, milles tuli meistriks Treasuredaroğlu Özkani põhikooli A võistkond, saavutas teise koha Ali Karası algkooli A võistkond, kolmanda koha Osmangazi Çamlıca A meeskond ja neljanda koha B võistkond. Tähtede meeste käsipalli kategoorias tuli esikohale Vahide Aktuğ Keskkooli A võistkond ja teiseks sama kooli B võistkond. Ali Durmazi keskkool tuli ka staaripoiste arvestuses kolmandale kohale.

Spordipeo üks populaarsemaid harusid oli lauatennis. Suure konkurentsi tunnistasid ka lauatennise võistlused, kus noorte arvestuses osales kokku 12 võistkonda, 48 tüdrukut ja 60 poissi.

Üksik- ja paarismänge mängides võitlesid meeskonnad vastaste kõrvaldamise ja finaali pääsemise eest. Kohtumiste lõpus, kus kehtisid Föderatsiooni reeglid ja mängiti üle 11 punkti, tuli noorte tüdrukute kategoorias meistriks Ertuğrul Seyhan Anatoolia keskkool, teiseks tuli Ertuğrul Seyhani keskkool, Mart Azizoğlu keskkool. Kolmandat kohta jagasid võistkonnad Autoeksportijate Ühendus MTAL ja Zeki Müreni Kaunite Kunstide Gümnaasium. Võitnud võistkonnad said oma karikad ja medalid.