Tofaş kaotas pileti Final Fourile

FIBA korvpalli meistriliiga (BCL) veerandfinaalseeria kolmandas ja viimases kohtumises oli TOFAŞ külaliseks Hispaania Lenovo Tenerife meeskonnale. Sinirohelised alustasid Santiago Martin Arenal peetud kohtumist koos Cassius Winstoni, Marcus Denmoni, Caleb Homesley, JJ O'Brieni ja Austin Wileyga ning viskasid oma esimesed punktid Austin Wileyga. Bursa meeskond lõpetas JJ O'Brieni korvilöögiga 17:0 seisul olnud Lenovo Tenerife seeria ning tegi 7. minutil seisuks 21:4 ning lõpetas esimese perioodi pärast Cassius Winstoni ja Cassius Winstoni tabamust. Ege Demir sulgus 26.-11.

Kui kodumeeskond kasvatas teise perioodi alguses vahe 21-le (32-11), siis Caleb Homesleylt, Omar Prewittilt ja Zeljko Sakicilt 3 järjestikuse kolmepunktiviset realiseerinud TOFAŞ Basketball Team vähendas 13-le. 12. minut: 32-20. Sinirohelised vastasid pärast Tolga Geçimi kolmepunktiviset vastase punktidele Caleb Homesley, Cassius Winstoni ja Marcus Denmoniga ning kui nad ei suutnud viimases episoodis Lenovo Tenerife punkte ära hoida, mindi riietusruumi 47:31 taga.

Alustades kolmandat perioodi Austin Wiley dunkiga, ei suutnud TOFAŞ Basketball Team vahe suurenemist takistada. Kui Lenovo Tenerife kasvatas 26. minutil vahe 28-le (63-35), siis viimasele veerandajale läks kodumeeskond Zeljko Sakici, Marcus Denmoni ja Ege Demiri punktide järel 65:41 eduseisus. TOFAŞ, kellel oli ründesoorituse poolest kehv päev, ei suutnud pärast möödalööke vahe suurenemast ära hoida ning kaotas väljakul 78:55 kaotusega võimaluse Final Fourile.

Ege Demir viskas Lenovo Tenerife võõrsil TOFAŞ eest 11 punkti; Marcus Denmon ja Cassius Winston mängisid 7 punktiga.