Tofaş, KarşıyakaLöö teisiti

TOFAŞ mängib Türgi kindlustuse korvpalli superliiga 28. nädala mängus kodus Pınariga. Karşıyaka sattus näost näkku. Sinised rohelised alustasid Nilüfer TOFAŞ spordihallis peetud kohtumist koos Cassius Winstoni, Caleb Homesley, Tolga Geçimi, JJ O'Brieni ja Austin Wileyga ning lõid oma esimese korvi Tolga Geçimilt. Bursa meeskond, kes juhtis telepausil kell 5.20 Austin Wiley ja Tolga Geçimi punktidega 11:9, vastas pärast pausi vastase punktidele Cassius Winstoni, Ege Demiri ja Özgür Cengiziga ning lõpetas esimese perioodi 22:21 ees.

Pinar teise perioodi alguses Karşıyaka Kuigi TOFAŞ Basketball Team asus Errick Mc Collumi kolmepunktiviskega 22:24 juhtima, taastas TOFAŞ Basketball Team Ege Demiri ja Caleb Homesley punktidega 28:27. Siniroheline meeskond, kes sai selles osas Austin Wiley ja JJ O'Brieni korvidega 13:0 seeria pärast Cassius Winstoni kolmepunktiviset, suurendas vahe kahekohaliseks (14.40-37) 27, samal ajal kui Cassius Winston , Austin Wiley, Caleb Homesley Jätkates väravate löömist koos Tolga Geçimi ja Tolga Geçimiga, sisenes TOFAŞ riietusruumi JJ O'Brieni, Cassius Winstoni ja Zeljko Sakici korvidega 54:46 ees.

Kolmanda veerandaja alguses saavutas Bursa meeskond Cassius Winstoni ja Caleb Homesley punktidega 12-punktilise eduseisu (59-47), Austin Wiley, Caleb Homesley ja JJ O'Brieni korvide abil viidi seisu 25:68. 57. minutil. TOFAŞ, mis ei lubanud Izmiri esindajal ülejäänud veerandajal vahet vähendada, sisenes viimasele veerandajale Austin Wiley, Mustafa Kurtuldumi, Caleb Homesley ja Cassius Winstoni punktidega 82:73 eduseisus.

Neljandat perioodi alustas Pınar Errick Mc Collumi punktidega. Karşıyaka Esmalt vähendasid nad 31. minutil vahe 5-le (82-77) ja seejärel 33. minutil 3-le (84-81). TOFAŞ Basketball Team jätkas vastase punktidele vastamist Cassius Winstoni, Tolga Geçimi ja Austin Wileyga pärast Tolga Geçimi kriitilist kolmepunktiviset. Kui 3.29 oli jäänud, pääses vastane 97:89 ette ja naasis pausilt Cassius Winstoniga. punktide löömine koos Tolga Geçimi ja Caleb Homesleyga. Kodumeeskond jätkas võidu leidmist ja võitis 111:91.

purskkaev Karşıyaka Caleb Homesley tõusis kohtumises TOFAŞ vastu 27 punkti, 7 lauapalli, 5 korvisöötu ja 31 efektiivsuspunktiga; Cassius Winston oli resultatiivseim 29 punkti, 2 lauapalli ja 3 korvisöötuga. Kohtumises, kus Austin Wiley kogus kaksikduubli 20 punkti, 11 lauapalli ja 2 blokiga, panustas Tolga Geçim 15 punkti, 2 lauapalli ja 6 korvisöötuga. Marcus Denmon ja Omar Prewitt ei kuulunud väliskvoodi tõttu koosseisu.

Liigas 11. võidu saanud TOFAŞ Basketball Team peab järgmise kohtumise pühapäeval, 28. aprillil võõrsil Bahçeşehir College'iga. Kohtumine Ülkeri spordi- ja üritustehallis algab kell 20.30. Sinirohelised on pärast seda kohtumist kolmapäeval, 27. mail, 1. nädala edasilükkamismängus Çağdaş Bodrumspori külaliseks.