Kağıtspor Türgi noorte meistrivõistluste esinumber

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor jättis oma jälje Kocaeli Şehit Recep Topaloğlu spordihallis Türgi judoliidu korraldatud Spor Toto noorte Türgi judo meistrivõistlustele.

VÕITLES 863 JUDOMÄNGIJAT

Spor Toto noorte Türgi judo meistrivõistlustel, kus osales kokku 56 noorsportlast, 418 naist ja 445 meest 863 provintsist, lõpetasid poodiumi Büyükşehir Kağıtspori infrastruktuurist treenitud judokad.

PABERIST SPORDIEMBARGO TOAS

Meistrivõistlustel võistlevatest sinimustvalgetest judokatest tuli Tunahan Tutar kehakaalus +100 kg 1. kohale, Emir Selim Arı 81 kg 1. kohale, Erman Gürgen 81 kg 3. kohale, Seydi Güneş 90 kg 1. kohale ja Emre Yazgan 73. kohale. kehakaalus 1 kg 73., Emre Karaduman 2 kg 66., Ali Bozkurt 1 kg 66., Abdulsamet Çakır 2 kg 66., Samet Kaydu 3 Kg-s, 66. Samet Kaydu 3 Kg. 48. kohal.

KOKKU 11 MEDALI

Kocaeli pealinna omavalitsuse Kağıtspori judokad lõpetasid meistrivõistluste tipus kokku 5 medaliga, sealhulgas 2 kulda, 4 hõbedat ja 11 pronksi. Kağıtsporile järgnesid 2. kohal Istanbul ja 3. Konya.