Kibiwot ja Tagel on Izmiri maratoni meistrid

Tänavu viiendat korda korraldatud Izmiri linnavalitsuse korraldatud "Türgi kiireim maraton" sõideti 38 silmapaistva sportlase osavõtul Kültürpargis meeste arvestuses sai teiseks aja 600 tundi, 42 minutit ja 2 sekundit keenialane Vitalis Kibiwot ning kolmandaks tuli keenialane Silas Kurui ajaga 11 tundi 8 minutit 2 sekundit esikoht naiste arvestuses ajaga 13 tundi 42 minutit 2 sekundit 13-kilomeetrise jooksuga Etiooplane Bekelech Bedada Ta tuli teiseks ajaga 47 tundi, 42 minutit ja 2 sekundit ning kolmandaks tuli jaapanlane Suguru Oktabe ajaga 37 tundi, 26 minutit ja 2. sekundit.

Koguauhind 42 tuhat dollarit 42K-s
42K Marathon Izmir Avek 2024 General Meeste ja General Women kategooriates sai esimene võitja 10 tuhat dollarit, teine ​​5 tuhat dollarit, kolmas 3 tuhat dollarit, neljas 2 tuhat dollarit ja viies võitja 42 dollarit XNUMXK võidusõidule andis auhinnad Izmiri linnapea dr. Izmiri linnavalitsuse nõukogu CHP Group Cemil Tugay nimel Sözcüsü ja Karabağlari valla aselinnapea Elvin Sönmez Güler, İzmiri suurlinna omavalitsuse asepeasekretär Ertuğrul Tugay, İzmiri linnavalitsuse noorte- ja sporditeenuste osakonna juhataja Hakan Orhunbilge, İzmiri suurlinna omavalitsuse spordiklubi juhatus A Chahire Hüirman, Egeli linnavalitsuse spordiklubi president Egel Egel. Direktorid Ersan Odaman, andsid AVEK Automotive peadirektor Derya Uluğ ja Izmiri linnavalitsuse liige Aras Kaynarca.

42 K Türgi naiste ja meeste koguauhind on 100 tuhat TL
42K Türgi naiste ja Türgi meeste arvestuses anti esikoht 14 tuhande TL, teine ​​12 tuhat TL, kolmas 10 tuhat TL, neljas 8 tuhat TL ja viies koht Võistlustseremoonia, kus kokku 6 tuhat TL mõlemas kategoorias, elavdati tantsuetenduste ja kontsertidega. 50K Türgi meeste arvestuses saavutas esikoha Hakan Turan (42 tundi 2 minutit 51 sekundit), teise koha Serdar Sezer (3 tundi 2 minutit 51 sekundit), kolmanda koha Erkan Bacak (6 tundi 2 minutit 52 sekundit). 5K naiste arvestuses saavutas esikoha Tuğba Türkgülü (42 tundi 3 sekundit 52 sekundit), teise koha saavutas Selin Çimrin (21 tundi 4 minutit 2 sekundit) ja kolmanda koha Pınar Doğan (22 tundi 4 sekundit). minutit 19 sekundit).

Jooks algas kell 08.00
42-kilomeetrisele võistlusele anti start kell 08.00 Şair Eşref Boulevard Kültürpark Vana İZFAŞ maja eest. Sportlased startisid Alsancaki kaudu. KarşıyakaNad jõudsid ja pöörasid tagasi, enne kui jõudsid Bostanlı kai juurde. Sportlased jõudsid İnciraltısse sama raja kaudu, seekord Mustafa Kemal Sahil Boulevardi kaudu, ja lõpetasid võistluse stardipunktis, naastes sel aastal İzmiri maratoni raames , peeti 10-kilomeetrine jooks 5 tuhande sportlase osavõtul ja võitjaid autasustati.