Pool rahvusmeeskonnast on pärit İnegölist

Türkiye orienteerumise meistrivõistlused peeti Çorumis 19.-21. İnegöl Belediyespor Orienteerumismeeskond andis endast märku meistrivõistlustel, kus osales 2024 klubi üle Türkiye 81 sportlasega. Võistlusvõistlustel peetud meistrivõistlustel võitis meie oranžikas-tumesinine esindaja 1250 karikat ja tuli Türgi meistritiitliks.

EDU EI JÄTNUD Poodiumile

Orienteerumisliiga tipus lõpetanud İnegöl Belediyespori klubi, kes võitis meistrivõistlustel kokku 19 medalit, see edu poodiumil ei peatunud. İnegöli esindusmeeskonnast kutsuti meie riiki Poolas peetavale EM-ile esindama 7 sportlast. Koondise laagrisse kutsuti 7 sportlast.