Tofaş U14 Türgi meistrivõistluste veerandfinaalis

TOFAŞ jõudis 2023.-2024 Kayseris peetud U22 meeste Türgi meistrivõistlustel hooaja 28-2024 infrastruktuuri tegevuste raames veerandfinaali. Oğuz Yamani ja Hicran Arase juhendatav TOFAŞ U14 juunioride A Team alistas meistrivõistluste alagrupimängudes Konya Atayurti 14:72; Ege Asist 52:68 alistades; Nad lõpetasid A-alagrupi teisena pärast 75:78 kaotust Anadolu Efesile oma kolmandas matšis.

Kadir Hasi kongressikeskuse spordihoones peetud edumängus Darüşşafaka vastu mängis TOFAŞ tagasi 17-punktilisest edumaast ja suutis normaalaja 62:62 viigiga lõppenud kohtumise lisaajal 70:66 võita. Eren Mutlu oli meeskonna resultatiivseim 18 punkti, 5 korvisöötu ja 2 lauapalliga; Ömer Bayraktar saavutas kaksikduubli 15 punkti, 16 lauapalli, 5 korvisöötu ja 2 blokiga.

TOFAŞ Junior A Team läheb reedel, 14. aprillil U26 meeste Türgi meistrivõistluste veerandfinaalis vastamisi Petkimsporiga. Kohtumine algab kell 11.00 Kadir Hasi Kongressikeskuse spordihoones Youtube lehelt ( https://www.youtube.com/@TBF ) tehakse otseülekandes.