Koronaviirusevastase võitluse raames vastu võetud eesistujariigi otsuse kohaselt pakub IZBAN, mida käitavad bussid ESHOT, Metro ja TCDD-Izmir Metropolitan Municipality partnerlus, 30. - 31. mail ühistransporti vabastatud kutserühmadele ja avalikele töötajatele. Samuti hakkavad töötama bussid seitsmel erateel, mis on eraldatud tervishoiutöötajatele.
Izmiris 30. – 31. Mail, kui kehtestatakse liikumiskeeld; ESHOT-bussid, metroo ja İZBAN pakuvad ühistranspordi teenuseid maksuvabastusega kutserühmadele ja avalikele töötajatele. Alates reedest 29. maini kuni laupäevani, 30. maini ühendaval ööl kell 00.00; Kahepäevase perioodi jooksul kuni 31. mai pühapäeva õhtuni kella 00.00:06.00; Bussid ja metroo iga poole tunni tagant vahemikus 10.00-16.00 / 19.00-23.00 / 00.30-24; İZBAN rongid sõidavad üks kord iga XNUMX minuti tagant.
ESHOTi bussid sõidavad 49 pealiinil. Liinide 470 (Tinaztepe - Lausanne'i väljak), 680 (Bozyaka - Lausanne'i väljak), 681 (F.Altay - Lausanne'i väljak) ja 691 (Gaziemir - Lausanne'i väljak) viimased peatused muudeti varem Halkapınari ülekandekeskusena. See tava jätkub. Samamoodi; Liinide 912 (Egekenti ülekandekeskus - Alsancaki jaam), 921 (Bostanlı muul - Alsancaki jaam) ja 963 (Evka 3 metroo - Alsancaki jaam) viimane peatus on Konak.
Bussiliinid, mis kulgevad liikumiskeelu ajal
Rida nr | Rea nimi | Rida nr | Rea nimi |
5 | Narlıdere- Üçkuyular kai | 311 | İnciraltı - F.Altay |
8 | Guzelbahce- F.Altay | 314 | Evka3- Bornova metroo |
10 | Üçkuyular Isk.-Konak | 429 | Güzeltepe- Bostanlı kai |
17 | Uzundere massimajutus - F.Altay | 443 | Egekent- Bostanlı kai |
18 | Yesilyurt- Konak | 445 | Evka 2 - Bostanlı kai |
20 | Koop. Majad- Konak | 446 | Evka 5 - Bostanlı kai |
23 | Uzundere - Konak | 465 | Tinaztepe-mõis |
27 | Camlik- Konak | 470 | Tınaztepe -Lozani väljak (Viimane peatus on Halkapınari ülekandekeskus) |
33 | Kadifekale-mõis | 502 | Cengizhan - Halkapınari metroo |
34 | Esentepe- Toll | 550 | Günaltay-mõis |
46 | Çobançeşme-tolli | 555 | Bussijaam - Halkapınari metroo |
53 | MTK Altindag- Halkapinar | 560 | Pınarbaşı - Halkapınari metroo |
72 | İşçievleri-peremees | 585 | Evka 4- Bornova metroo |
74 | Yenigün Mah.-Şirinyer Akt. keskne | 599 | M.Erener- Halkapınari metroo |
77 | Nafizgürman - Halkapınari metroo 2 | 680 | Bozyaka-Lausanne'i väljak (Viimane peatus on Halkapınari ülekandekeskus) |
125 | M.Kemal Mah.- Halkapınari metroo 2 | 681 | F.Altay-Lausanne'i väljak (Viimane peatus on Halkapınari ülekandekeskus) |
148 | Onur Mahallesi- Halkapınari metroo 2 | 691 | Gaziemir - Lausanne'i väljak (Viimane peatus on Halkapınari ülekandekeskus) |
168 | Evka 4 - Halkapınari metroo | 820 | Harmandalı-Bostanlı kai |
171 | Tinaztepe- Konak | 879 | F. Altay Gaziemiri rajooni garaaž |
193 | Yurtoğlu-mõis | 912 | Egekent Akt.-Alsancak Station (Viimane peatus on Konak) |
233 | Esbaş Akt. Center-mõis | 921 | Bostanlı kai - Alsancaki raudteejaam (Viimane peatus on Konak) |
240 | Zübeyde Hnm. Mah.- Halkapınari metroo 2 | 963 | Evka 3 metroo- Alsancaki rongijaam (Viimane peatus on Konak) |
268 | Doğanlar- Bornova metroo | 969 | Balçova- F. Altay |
285 | Evka 1- mõis | 971 | Narbel-F.Altay |
302 | Bussijaam- Konak |
Buca teenus
Ajakirjanikukirjutaja İsmail Sivri bulvar, teenindussõiduk; Buca Üçkuyular, Özmeni tänav, Seyfi Demirsoy haigla, Forbesti tänav, Cemil Şeboy tänav, Jooksutee tänav, Sirinyer, Mehmet Akifi tänav, Yesilliku tänav, Vana Izmiri tänav, Ali Riza Avni puiestee, Bozyaka koolitus- ja teadushaigla, ajakirjanik Hasan Tahsini tänav, Polat Caddesi järgib İKÇÜ Yeşilyurt Atatürki koolitus- ja teadushaigla marsruuti. sõidukid; 06.15 / 14.15 / 22.30 Gedizist; See väljub IKCU Atatürki koolitus- ja teadushaiglast kell 07.15 / 15.15 / 23.15.
Gaziemiri teenus
Gaziemiri bussiliiklus viimasest peatusest; 80 Street, 73 Street, Abdülhamit Yavuz Street, Gaziemir Nevvar Salih İşgören Hospital, Önder Street, Akçay Street, Yeşillik Street, Halide Edip Adıvar Street, 2904/1 Street, Saim Cikrikci Street, Bozyaka Training and Research Hospital, Ordu Street, Mizrakli Street. Järgneb Polati tänava marsruut, İKÇÜ Yeşilyurt Atatürki koolitus- ja teadushaigla, İhsan Alyanak tänav, Hıfzıssıhha ristmik, İnönü tänav, F.Altay väljak, Mithatpaşa tänav, Dokuz Eylül University (DEU) haigla. sõidukid; 07.30 Gaziemiri viimasest peatusest; See väljub DEU haiglast ajavahemikus 08.30–16.30.
Güzelbahçe teenus
Buss buss Güzelbahçe bussipeatusest; 565 tänav, Erleri tänav, Şehit Kemal tänav, 884 tänav, Seferihisari tänav, Mithatpaşa tänav, DEU haigla, F.Altay väljak, İnönü tänav, Hıfzıssıhha ristmik, İhsan Alyanak tänav, Polat tänav, İKÇÜ Yeşilyurt Atatürki väljaõppe- ja teadushaigla, Järgneb Ordu tänava, Saim Cikrikci tänava, Bozyaka koolitus- ja teadushaigla marsruut. sõidukid; 07.20 Güzelbahçe viimasest peatusest; See väljub Bozyaka haiglast ajavahemikus 09.00–16.30.
Karşıyaka Girne teenus
Karşıyaka Shuttle-buss, mis väljub Girne tänaval Mc Donaldsi eest; See kulgeb Girne puiestee, Anadolu tänava, Egekenti teeristi, Anadolu tänava, Çiğli Altgeçiti, lennujaama tänava, 8780/1 tänava, Çiğli piirkondliku õppehaigla, Ata Sanayi linnaosa polikliiniku marsruudil. Sõidukid; 07.50 Kyrenia Mc Donald's ees; See väljub Çiğli piirkondlikust õppehaiglast kell 16.30.
Karşıyaka Egekent 2 teenus
Egekent 30. augusti rajoonist väljuv buss; İzmir-Çanakkale tee, Anadolu tänav, Şemikleri ristmik, Erdoğan Akkaya tänav, Karşıyaka Suu-ja hambaravi tervisekeskus, Ordu puiestee, helilooja Yusuf Nalkeseni tänav, Cihat Kora Anatoolia gümnaasium, Ordu puiestee, Girne puiestee, Cemal Gürseli tänav, Anadolu tänav, Altınyol, Limani tänav, Halkapınar, Pakistani puiestee, toiduturg 1202/2 tänav, veteranid Caddesi, Tepeciku koolitus- ja teadushaigla ning Dr. Marsruuti järgivad Suat Sereni rindkerehaigused ning kirurgiaõppe- ja teadushaigla. sõidukid; 2 Egekentist 07.00 Viimane peatus; See väljub Tepeciku koolitus- ja teadushaiglast kell 16.30.
Halkapınar - Kemeri teenus
Halkapınari ülekandekeskusest väljumiseks buss; Pakistani puiestee, toiduturg 1202/2 tänav, Gazileri tänav, Tepeciku koolitus- ja teadushaigla, Dr. Suat Sereni rindkerehaiguste ning kirurgiaõppe ja teadusuuringute haigla İzmir Metropolitan Municipality Eşrefpaşa haigla jälgib Kemeri siirdekeskuse marsruuti. sõidukid; 06.45 / 08.30 Halkapınarist; See väljub Kemerist kell 07.15 / 09.15.
Foça teenus
Buss buss väljub Hatundere İZBANi jaamast; See jõuab Foça osariigi haiglasse Sanayi Bölgesi Caddesi, İzmir-Çanakkale Caddesi, İzmir-Foça maantee, Hacı Liman Evleri Sokaki, Değirmenlik Caddesi marsruuti mööda. sõidukid; Kell 07.30 Hatunderest; Foça osariigi haiglast lahkub ta kell 08.15.
Ole esimene, kes kommenteerib