Kuldsarve sõudevõistlused, mida korraldab IBB tütarettevõte Spor Istanbul, hingekosutav

Halici sõudevõistlused võtsid hinge kinni

IMM-i tütarettevõtte Spor Istanbuli korraldatud “Kuldsarve sõudmisvõistlused” 4,5-kilomeetrisel rajal Unkapanı sillast Miniatürkini lisasid linnale elevust ja pakkusid publikule visuaalset pidusööki. IMM president annab oma karika Fenerbahçe B meeskonnale, kes tuli suurte meeste kategoorias meistriks Ekrem İmamoğlu"Unistan ja loodan, et lähitulevikus, Istanbulis, kus olümpiamängud peetakse, sõudetakse Kuldsarves," sõnas ta.

Fenerbahce B võistkonda, kes saavutas suurte meeste kategoorias esikoha võistkondade ja klubide arvestuses, autasustas IMM-i president. Ekrem İmamoğluFenerbahçe A meeskond võitis teise koha sõudmisliidu presidendilt İlhami İşsevenilt ja pronksmedali võitja Şişecam Çayırova meeskonna sai IMM-i peasekretär Can Akın Çağlar.

VISUAALPIDU SINISES HALIKUS

Kuldsarve sõudevõistlused, kus kogeti suurepärast võistlust ja nauditavaid hetki, toimusid eile. Rada, mis algas 4.500 meetri kaugusel Coastal Endurance tüüpi võistlusel Unkapanı sillalt, lõppes Miniatürki kai juures. Värvilised pildid ilmnesid üritusel, kus osales 57 võistkonda, 12 klubi ja 285 sportlast.

U19, Master ja Big kategoorias korraldatud võistlused algasid kell 10.00:19 U19 meeste võitlusega. UXNUMX meeste arvestuses saavutas esikoha Galatasaray B võistkond. Izmit Sümerspor lõpetas võistluse kolmandana, Galatasaray A meeskond oli teine.

Päeva teine ​​sõit peeti Master Mix kategoorias. Izmit Sümerspor B võistkond tuli Master Mixi sõidus esimeseks. Individuaalne võistkond, mis koosneb isikutest, kes pole klubiga seotud, tuli teiseks ja Galata sõudemeeskond kolmandaks.

Suurte naiste kategoorias võitis esikoha Izmit Sümerspor, teise koha sai aga spordiklubi Kuldsarv. Vira Denizciler lõpetas võistluse kolmandana.

FENERBAHÇE MÄRGIS PÄEVA JOOKSU

Suurmeeste võistlusel, mis oli päeva kiireim võistlus, tuli esikohale Fenerbahçe B meeskond ja teiseks Fenerbahçe A meeskond. Şişecam Çayırova meeskond lõpetas sõidu kolmandana. Fenerbahce B meeskonna auhind IMM president Ekrem İmamoğlusain selle.

Meeste naiste arvestuses saavutas esikoha Vira Denizciler. Kui teise koha sai İzmit Sümerspor, siis kolmanda koha sai Galata sõudemeeskond. Meeste meistrivõistlustel lõpetas Galata A võistkond esimesena. Golden Horn A võistkond lõpetas teisena ja Vira Denizciler A võistkond lõpetas sõidu kolmandana.

Päev lõpetati U19 naiste võistlusega. U19 naiste meistrivõistlused võitis Fenerbahce. Kui İzmit Sümerspor A võistkond lõpetas võistluse teisel kohal, siis İzmir Sümerspor B võistkond platseerus kolmandale kohale.