Vakkorama Sailing Team naasis Göcekist kiitusega

Pidades sporti moe lahutamatuks osaks ja osaledes koos Vakkorama Sailing Teamiga riigi tähtsatel purjetamisvõistlustel, saavutas Vakkorama 19. sügisesel Göceki võidusõidunädalal olulise edetabeli. Vakkorama Sailing Team saavutas sõitudes kolmanda koha. Võistkonna auhinna andis Cem Hakkole üle liidu president.

Muğlas Fethiye linnaosas peetud 19. sügisene Göceki võistlusnädal ja 10. novembril Atatürk Cup olid tunnistajaks purjejahtide võitlusele. Göceki jahtklubi korraldatud võistlused, kus võistles kokku 161 paati, kestsid 5 päeva. Lahel alanud sõitudel võistlesid sportlased ägedalt geograafilisel marsruudil paremusjärjestuse nimel.

19. Göceki sügisvõistluse nädala raames saavutas ICR 1 arvestuses esikoha Lagherta, teise koha Magic Twelve ja kolmanda koha Vakkorama Sailing Team.

Raske heitluse lõpus tähistas etapil edu kolmandaks tulnud Vakkorama Sailing Team. Karikad andis võitjatele üle Purjetamisliidu president Özlem Akdurak.