Atatürki kultuurikeskus (AKM), Istanbuli kultuuri ja kunsti süda, korraldab 23. aprillil 18. aprillil toimuva riikliku suveräänsuse ja lastekaitsepäeva raames 23.-2022. aprillil XNUMX enneolematut "laste kunstifestivali".
Alates taasavamisest oma kultuuri- ja kunstimaailma kujundanud sündmustega põlvkondade kunstisõprade elu puudutanud AKM võõrustab 18.-23 “AKM-i lastekunsti festivali”.
Erinevad töötoad, näitused, lastefilmid, lasteteatrid, kontserdid, hiiglaslik klaver ja TRT Childi populaarsemate multikate maskotid kohtuvad lastega 1 nädala jooksul AKM-is, kus lastel on lõbus õppimise ajal.
18. aprillil algaval festivalil avatakse näitus, kus laste üleskutsega üle Türgi viiakse üle Istanbuli Riigiooperi ja Balleti Direktoraadi korraldataval IX riiklikul maalivõistlusel osalevad maalid.
AKM läbi laste silmade
Festivali raames kohtuvad AKM-i erinevatest paikadest fotokoolitust saavate laste tehtud fotod kunstisõpradega näitusena “AKM läbi lastesilma”.
lõbus terve nädal
Pühapäevani, 24. aprillini kestev festival valmistub iga päev kell 11.00-17.00 erinevate tegevustega 23. aprilli rõõmu täiel rinnal kogema kõik lapsed.
Festivali ajal saavad lapsed “Maalimajas” vabalt värvida põrandaid, lagesid ja isegi mööblit.
Interaktiivses akvaariumis panevad nad enda joonistatud kalad merre ujuma ning 23. aprilli rõõmu kogevad lõbusa muusika saatel Tants Värvidega.
Lapsed, kes naudivad muusika tegemist hiiglaslikul klaveril tantsides, saavad iga päev Yeşilçami kinos vaadata oma lemmiklastefilme.
Lapsed, kes saavad festivali ajal iga päev vaadata meelelahutuslikke teatrietendusi ja muusikale, näitavad oma andeid igas kunstivaldkonnas maalist muusikani, balletist keraamikani, T-särgimaalist helmeste valmistamiseni.
Fatih Erkoçi lastelaulud
AKMis astub 22. aprillil kell 17.00:XNUMX festivali lastelaulude repertuaariga lavale meisterartist Fatih Erkoç.
23. aprillil annab Istanbuli Riiklik Sümfooniaorkester lastele unustamatu pidu 23. aprilli erikontserdiga.
23. aprillil ootavad nad pidusööki ka teatrietenduste, illusioonietenduste ja Bremeni linna muusikute löökpillirühmaga AKMi vabaõhulaval.
Piletid on müügil
Festivali ürituste pileteid saab osta Biletiniali veebisaidilt ja akmistanbuli veebisaidilt.
AKM LASTE KUNSTIFESTIVALI PROGRAMM
ESMASPÄEV, 18. APRILL
Festivali avaprogramm*
- 11.30 Riigiooperi balletimaalinäituse avamine
- 11.00-17.00 IDOB maalivõistluse näitus – Kultuuritänav
- 11.00-17.00 AKM-i fotonäitus läbi lastesilma – Kültür tänav
- 11.00-17.00 Digiakvaarium -ÇAS
- 11.00-17.00 Tants värvidega (digitaalne) – ÇAS
- 11.00-17.00 Maalimaja (Kultuuritänav)
- 11.00-17.00 Noored muusikud, Kultuuritänav
- 11.00-17.00 Maskotiekskursioonid (Puzzle Tower, Captain Pengu ja Friends Mascots) Kultuuritänav
- 11.00-17.00 Hiiglaslik klaver -raamatukogu korrus
- 12.30-13.30 Türgi muusika töötuba koos Yüce Gümüşiga – ÇSM
- 13.00-14.00 Ametlik muusika ja lõhna töötuba – ÇSM
- 13.00 Lastefilmide linastus – AKM Yeşilçami kino
- 14.30-15.30 Vitraažide töötuba – ÇSM
- 15.00-16.00 Crazy Plates'i töötuba koos Füreyya Koraliga – ÇSM
- 15.00 Lastelavastus: Lumemees, kes tahab kohtuda päikesega (IDT) – AKM teater
TEISIPÄEV, 19. APRILL
- 11.00-17.00 IDOB maalivõistluse näitus
- 11.00-17.00 AKM-i fotonäitus läbi laste pilgu
- 11.00–17.00 Digitaalne akvaarium (ÇAS)
- 11.00-17.00 Tants värvidega (digitaalne)
- 11.00-17.00 Maalimaja
- 11.00-17.00 Noored muusikud, Kultuuritänav
- 11.00-17.00 Maskotireisid (Ibi, Smart Rabbit Momo ja Z Team Mascots)
- 11.00-17.00 Hiigelklaver
- 12.30-13.30 Talking Fish T-särkide maalimise töötuba – ÇSM
- 13.30-14.00 Ametlik muusika ja lõhna töötuba-ÇSM
- 13.00 Lastefilmide linastus – AKM Yeşilçami kino
- 14.00 Lastemuusikal: Tantsi ja laula
- 14.30-15.30 Vitraažide töötuba – ÇSM
- 15.00-16.00 Hullude taldrikute töötuba koos Füreyya Koraliga – ÇSM
KOLMAPÄEV, 20. APRILL
- 11.00-17.00 IDOB maalivõistluse näitus
- 11.00-17.00 AKM-i fotonäitus läbi laste pilgu
- 11.00–17.00 Digitaalne akvaarium (ÇAS)
- 11.00-17.00 Tants värvidega (digitaalne)
- 11.00-17.00 Maalimaja
- 11.00-17.00 Noored muusikud, Kultuuritänav
- 11.00-17.00 Maskotiekskursioonid (Pırıl ja Lion Mascots)
- 11.00-17.00 Hiigelklaver
- 12.30-13.30 Türgi muusika töötuba koos Yüce Gümüşiga – ÇSM
- 13.00-14.00 Plaaditöökoda – ÇSM
- 13.00 Lastefilmide linastus – AKM Yeşilçami kino
- 15.00 Lastemuusikal: Rahumets (IDT)
- 14.30-15.30 Maskide töötuba – ÇSM
- 15.00-16.00 Talking Fish T-särkide maalimise töötuba – ÇSM
NELJAPÄEV, 21. APRILL
- 11.00-17.00 IDOB maalivõistluse näitus
- 11.00-17.00 AKM-i fotonäitus läbi laste pilgu
- 11.00–17.00 Digitaalne akvaarium (ÇAS)
- 11.00-17.00 Tants värvidega (digitaalne)
- 11.00-17.00 Maalimaja
- 11.00-17.00 Noored muusikud, Kultuuritänav
- 11.00-17.00 Maskotireisid (Captain Pengu ja Friends Mascots)
- 11.00-17.00 Hiigelklaver
- 12.30-13.30 Üles Tall Sculptures Workshop – ÇSM
- 13.00-14.00 Rütmi ja muusika töötuba – ÇSM
- 13.00 Lastefilmide linastus – AKM Yeşilçami kino
- 14.00 Lastelavastus: Kapten Pengu ja sõbrad
- 14.30-15.30 Marmoritöötuba – ÇSM
- 15.00-16.00 Pantomiimi töötuba – ÇSM
REEDE, 22. APRILL
- 11.00-17.00 IDOB maalivõistluse näitus
- 11.00-17.00 AKM-i fotonäitus läbi laste pilgu
- 11.00–17.00 Digitaalne akvaarium (ÇAS)
- 11.00-17.00 Tants värvidega (digitaalne)
- 11.00-17.00 Maalimaja
- 11.00-17.00 Noored muusikud, Kultuuritänav
- 11.00-17.00 Maskotiekskursioonid
- 11.00-17.00 Hiigelklaver
- 11.00-12.00 Rütmi ja muusika töötuba -ÇSM
- 13.00-14.00 Värvilise kudumise töötuba – ÇSM
- 13.00 Lastefilmide linastus – AKM Yeşilçami kino
- 14.30-15.30 Ukulele töötuba – ÇSM
- 15.00-16.00 Trükitöökoda – ÇSM
- 17.00 Kontsert: Fatih Erkoçi lastelaulud
LAUPÄEV, 23. APRILL
- 10.00-10.30 23. aprill Erikorteež
- 11.00-17.00 IDOB maalivõistluse näitus
- 11.00-17.00 AKM-i fotonäitus läbi laste pilgu
- 11.00–17.00 Digitaalne akvaarium (ÇAS)
- 11.00-17.00 Tants värvidega (digitaalne)
- 11.00-17.00 Maalimaja
- 11.00-17.00 Noored muusikud, Kultuuritänav
- 11.00-17.00 Maskotiekskursioonid
- 11.00-17.00 Hiigelklaver
- 11.30-12.30 Üles Tall Sculptures Workshop – ÇSM
- 12.00-13.00 Balletitöötuba – ÇSM
- 11.00-12.00 Kloun nina kaotamas – AKM-i tagalava
- 13.00 Lastefilmide linastus – AKM Yeşilçami kino
- 13.30-14.30 Helmeste töötuba – ÇSM Floor
- 13.30-14.30 Illusioonishow – AKM Back Stage
- 13.30-14.30 Marmoritöötuba – ÇSM
- 15.30-16.30 Hullude taldrikute töötuba koos Füreyya Koraliga – ÇSM
- 16.00-17.00 Bremeni linna muusikud (kontsert) – AKM Back Stage
- 17.00 IDOB maalikonkursi auhinnatseremoonia
- 17.15 Kontsert: Istanbuli Riiklik Sümfooniaorkester – 23. aprilli erikontsert
PÜHAPÄEV, 24. APRILL
AKM festivalivälised jätkuüritused
- 11.00-17.00 IDOB maalivõistluse näitus
- 11.00-17.00 AKM-i fotonäitus läbi laste pilgu
- 11.00–17.00 Digitaalne akvaarium (CSM)
- 11.00-17.00 Tants värvidega (digitaalne)
- 11.00-17.00 Maalimaja
- 11.00-17.00 Noored muusikud, Kultuuritänav
- 11.00-17.00 Maskotiekskursioonid
- 11.00-17.00 Hiigelklaver
- 12.00-13.00 Loovdraama lastega – ÇSM
- 12.15-13.00 Maalitöötuba Metin Ceylaniga – ÇSM
- 13.00 Lastefilmide linastus – AKM Yeşilçami kino
- 13.15-14.00 Muinasjutu töötuba lastele – ÇSM
- 13.30-14.15 Rütmi ja muusika töötuba – ÇSM
- 14.00 Lastelavastus: Jutud täiskasvanutele
Ole esimene, kes kommenteerib