Rallikrossi meistrid selgitati välja lahes

Rallikrossi meistrid määrati lahes

Türgi Autospordiföderatsiooni (TOSFED) korraldamisel ICRYPEXi peasponsoriga peeti Körfezi hipodroomil 2022. aasta Türgi rallikrossi meistrivõistluste finaalsõit, kus osales 4 sportlast 17 erinevas kategoorias.

1500 meetri pikkusel rallikrossirajal sõidetud võistluste lõpus võitis 1. kategooria esikoha Ali İşeri, teiseks tuli Burak Dalkılıç.

Kategoorias 2 tuli esikohale Burak Title Castrol Ford Team Turkeyst, teiseks Mert Yudulmaz ja kolmandaks Levent Acar. Kui 3. kategooria edetabeli esikolmikus olid Halid Avdagiç, Gürkal Menderes ja Serkan Güleç GP Garage My Teamist, siis 4. kategoorias võitis esikoha Çağlayan Çelik ja teise koha pälvis Ali Çatalbaş GP Garage My Teamist.

Korraldust, mida huvi ja entusiastlikult jälgis arvukas publik, värvisid Timur Pomaki, Uğur Soylu, Ömer Örsi, Abbas Çimeni, Hande Tancari ja Farnoush Rezaei driftiesinemised.