Viimane teine ​​korv tõi võidu Tarzanile

Manisa Büyükşehir Belediyespor Clubi korvpallimeeskond võõrustas Manisas Onvo Büyükçekmecet. Külalismeeskond alustas kohtumist hästi ja lõpetas esimese perioodi 27-24 ees.

Kui teisel perioodil kulges äge võitlus, siis Ayberk Olmaz kindlustas 11 punktiga viigiseisu, ilma et see tabas ühtegi lööki. Esimene poolaeg lõppes Onvo Büyükçekmece juhtima 54:49.

Teist poolaega suure pingutusega ründes ja kaitses alustanud Tarzans tegi Pako Cruzi, Fatts Russelli ja Ryan Lutheriga efektse esituse. Juhtides 75 punktiga skooriga 60-15, saavutas kohtumise suurima vahe Manisa BBSK. Rohe-valge meeskond pääses viimases osas kriitilisi tabamusi teinud Onvo Büyükçekmece vastu seisuga 75-68 finaalperioodi ette.

Lõpuperioodi viimastel minutitel juhtima pääsenud Manisa BBSK tabas vastane, kes lõi enda antud ründelauapallidega teise võimaluse. Kui mängida oli jäänud 24 sekundit, tabas Onvo Büyükçekmece koos Yannick Frankie'ga kolmepunktiviset ning asus 3:93 juhtima. Kohtumise viimasel rünnakul Pako Cruzi tabanud Pota Tarzans võitis hingematva kohtumise skooriga 92:94.

Kohtumise kõige väärtuslikumaks mängijaks kerkis Pako Cruz 28 punkti, 5 korvisöötu ja 4 lauapalliga. Fatts Russell oli teine ​​nimi, kes paistis silma 22 punkti ja 8 resultatiivse sööduga. Ryan Lutheri arvele jäi kaksikduubel 14 punkti ja 11 lauapalliga. Ayberk Olmaz tõusis meeskonna järjekordseks kahekohaliseks skooritegijaks, kes viskas 14 punkti ilma ühtegi lööki eksimata. Kohtumise lõpetas Emanuel Terry 9, Barış Çağan Özkan 3, Mustafa Baki Görür ja Ege Arar 2 punktiga.